ایده هایی خلاقانه از دکوراسیون میز ال سی دی

تزیینات و دکوراسیون مدرن دیوار ال سی دی و میز ال سی دی چوبی

دیواری از دیوارهای اتاق پذیرایی ، نشینمن و در برخی از خانه ها اتاق خواب مختص نصب تلویزیون ال سی دی است و همین این بخش از دکوراسیون داخلی منزل را بستر تنوع و طراحی های مدرن و شیک کرده است.

طراحی دکوراسیوندیوار ال سی دی و بخش بندی دیوار پشت ال سی دی برای قرار دادن شلف و یا تنظیم نورپردازی کاری حرفه ای و کاملا سلیقه ای است. برخی با ترکیب و تلفیق چندین طرح به یک مدل میز ال سی دی و تزیین دیوار ال سی دی خاص می رسند. ایده های این بخش مجموعه ای از جدیدترین و زیباترین طراحی های دکوراسیون و نورپردازی دیوار ال سی دی است که مشاهده می کنید.

جدیدترین مدلهای دکوراسیون و تزیینات دیوار ال سی دی شیک و مدرن

اگر دقت کرده باشید دنیای دکوراسیون مدرن برگرفته از سادگی است چرا که سادگی خیلی زود تکراری و زننده نمی شود و حتی جای تغییر هم دارد. به عنوان مثال در کنار یک میز ال سی دی ساده می توان باکس و یا قفسه ای زیبا نصب کرد و زیبایی آن را گسترش داد.

در ادامه سری دوم ایده هایی خلاقانه از دکوراسیون میز ال سی دی را مشاهده می کنید.

 

میز ال سی دی ، میز تلویزیون ، نیز ال سی دی

میز ال سی دی ، نیز ال سی دی ، میز lcd

میز ال سی دی ، میز lcd ، lcd

میز ال سی دی ، lcd ، میز تلویزیون جدید

میز ال سی دی ، میز تلویزیون جدید ، میز تلویزیون چوبی

میز ال سی دی ، میز تلویزیون چوبی ، میز ال سی دی چوبی شیک

میز ال سی دی ، میز ال سی دی چوبی شیک ، مدرن

میز ال سی دی ، مدرن ، میز تلویزیون

میز ال سی دی ، مدرن ، میز تلویزیون

میز ال سی دی ، مدرن ، میز تلویزیون

میز ال سی دی ، مدرن ، میز تلویزیون

تلویزیون های مدرن امروزی معمولا روی دیوار نصب می شوند، بزرگترین حسن این روش حذف میز تلویزیون های بزرگ است که معمولا کاربرد چندانی نداشتند و فضای زیادی را اشغال میکردند. ولی وقتی نام تلویزیون و جایگاه آن به میان بیاید ناخودآگاه اهمیت جایگاه آن نیز مشخص میشود چون چه میهمانان و چه میزبانان گاهی برای دقایق یا ساعتی چشمشان خیره به تلویزیون و محدوده آن است. از این رو باید با فضای اطراف و دیوار پشتی تلویزیون را طوری طراحی و نما سازی کرد که جای خالی میز تلویزیون احساس نشود و در مقابل از فضای موجود هم به بهترین شکل ممکن استفاده بهینه شود که هم کمک شود که از فضای موجود بیشتر بهره برده شود و هم تا حدی به سطح تزیینی و زیبایی اتاق خواب افزوده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top