مدل دکوراسیون داخلی منزل ایرانی 1395-2016

لادین : از آن جایی که یک خانم خانه دار بیشتر وقتش را در آشپزخانه سپری می کند، هر تغییری در آن می تواند خوشایند باشد. عوض کردن دستگیره های درب کابینت ها یکی از مقرون به صرفه ترین این تغییرات است. دستگیره ها در آشپزخانه حکم کوسن را در نشیمن دارند. کوچک اما تاثیر گذار. تعمیرات کوچک برای تغییرات بزرگ در دکوراسیون منزل!

 

تغییر دکوراسیون برای خانم های خانه دار مثل یه تفریح هر روزه است، اون ها از انجام دادنش خسته نمی شوند و هیچ وقت هم این کار برای شان تکراری نخواهد شد. این تغییرات بعضی وقت ها صرفا جهت زیبایی است و گاهی وقت ها جنبه تعمیراتی هم پیدا خواهد کرد که در نهایت به زیبایی فضای داخلی خانه هم کمک می کند، این مطلب می خواهد تغییراتی از همین دست را به شما نشان دهد.

 

وقتی می خواهیم خانه ی خود را نونوار کنیم، یکی از گزینه هایی که در تغییر دکوراسیون داخلی منزل مان خیلی به چشم می آید، تعویض کفپوش است. یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین گزینه های کفپوش نیز کاشی و سرامیک است که با تنوع نامحدود شان انتخاب را برای ما سخت می کنند. اما قصه به همین جا ختم نمی شود. بعد از انتخاب کاشی و سرامیک جدید برای بازسازی یا طراحی دکوراسیون، باید به چیدمان آن فکر کنیم.

ادامه مطلب را در لادین بخوانید …

 

اصولا در طراحی های سر در برای یک فضای شاخص آنچه که اهمیت دارد، ایده ی اصلی و مفهومی با توجه به نوع کاربری فضای داخلی می باشد که در قالب یک المان در فضا می درخشد، سر در ورودی دانشگاه صنعتی شریف نیز از این قاعده مستثنی نبوده است و در قالب یک مسابقه طرح های پیشنهادی برای آن ارائه شد.

 

7اشتباه رایج در دکوراسیون داخلی نشیمن

 

یک مشکل همیشگی که اکثر افراد در رابطه با دکوراسیون با آن مواجه اند، این موضوع است که با وجود همه ی راه کارهای ارائه شده و خرید لوازم و وسایل مناسب اما باز از دکوراسیون خود راضی نیستند و فضای داخلی خود را کسل کننده می دانند، به همین دلیل امروز در لادین اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی را باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید.

ادامه مطلب را در لادین بخوانید …

این روزها آنقدر تنوع طراحی و سبک محصولات دکوراسیونی زیاد شده است که گاهی حتی ما را برای انتخاب دچار مشکل می کنند، شاید اگر هر کدام از این سبک ها دسته بندی شده تر به ما نشان داده شوند بتوانیم انتخاب های بهتر و مناسب تری برای مبلمان ها و یا حتی لوازم دکوری خانه مان داشته باشیم 10 ایده هوشمندانه طراحی دکوراسیون اتاق خواب های کوچک برای بسیاری از ما یک اتاق خواب مرتب بسیار ایده آل و خواستنی است –  نه فقط به دلیل اینکه آرامش بخش و منظم به نظر می رسد، بلکه به این خاطر که چنین اتاق خوابی بزرگ تر و جادار تر حس می شود. مبلمان چندکاره، تجهیزات سفارشی و ترفندهای دکوراسیون، شیوه هایی کلیدی و مهم برای جا دادن اشیای بسیار در یک اتاق کوچک هستند.

 

اصولا در طراحی هایی که  کارفرمای پروژه با دیدی متفاوت از یک پروژه معماری و با هدف ایجاد یک ساختمان لوکس، مطابق نمونه های زیاد ساخته شده در سطح شهر و همچنین با حساسیت بسیار نسبت به مسائل مالی، به یک دفتر معماری مراجعه می کند، گواه از این موضوع است که پروژه با چالش های بسیاری مواجه خواهد بود.

decoration-home-1-01

مدل های زیبای دکوراسیون داخلی نشیمن

decoration-home-1-02

مدل دکوراسیون منزل 1395

decoration-home-1-03

جدیدترین مدل های دکوراسیون منزل ایرانی 2016

decoration-home-1-04

مدل دکوراسیون 95

decoration-home-1-05

مدل های شیک دکوراسیون داخلی 2016

decoration-home-1-06

دکوراسیون داخلی 1395

decoration-home-1-07

مدل دکوراسیون اتاق خواب 2016

decoration-home-1-08

مدل های جدید دکوراسیون اتاق خواب 1395

decoration-home-2-01

زیباترین مدل های دکوراسیون آشپزخانه 95

decoration-home-2-03

مدل دکوراسیون آشپزخانه

decoration-home-2-04

مدل دکوراسیون اتاق خواب

decoration-home-2-05

مدل دکوراسیون داخلی خانه 1395

decoration-home-2-06

مدل های چیدمان دکوراسیون داخلی منزل

decoration-home-2-07

مدل های چیدمان دکوراسیون داخلی منزل 2016

decoration-home-2-08

مدل چیدمان دکوراسیون اتاق خواب

decoration-home-3-01

مدل چیدمان دکوراسیون آشپزخانه

decoration-home-3-03

decoration-home-3-05

decoration-home-3-07

decoration-home-3-08

decoration-home-4-01

منبع:آکاایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top