مدل تزیین دکوراسیون جدید منزل سال 1395 – 2016

مدل تزیین دکوراسیون منزل 2016

در این مطلب از پرتال لادین به علاوه تماشای جدیدترین مدل های دکوراسیون شیک 2016 مقاله ای راجع به دکوراسیون منزل شیک با مبلمان دست دوم را نیز قرار دادیم که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد:

دکوراسیون منزل شیک با مبلمان دست دوم:

راهنمای خرید: خرید لوازم دست دوم، به خاطر قیمت های پایین تری که دارند بیشتر اوقات مقرون به صرفه تر و البته وسوسه انگیزتر هستند. لذت خرید این وسایل زمانی بیشتر می شود که می بینید می توانید این وسیله ها را مطابق سلیقه و سبک دکوراسیونی خانه تان خودتان تغییرشان دهید و همزمان هم هزینه کمتری بپردازید. خب این دلیل محکم و قانع کننده ای است که شما را متقاعد می کند این بار برای تغییر دکوراسیون داخلی خانه تان به سراغ لوازم دست دوم بروید و اگر فکر می کنید در این راه حرفه ای نیستید و برای انجام آن به کمک احتیاج دارید

مدل دکوراسیون 2016

مبلمان های دست دوم برای دکوراسیون داخلی خانه

اگر به فکر یک تغییر دکوراسیون مقرون به صرفه هستید، پیشنهاد ما به شما این است که به سراغ مبلمان های با کیفیت دست دوم بروید به جای آن که یک دست مبلمان متوسط نو بخرید. ولی باید به این نکته توجه کنید که اگر به سراغ مبلمان های دست دوم می روید، دیگر نباید خیلی نسبت به پارچه های رومبلی و طرح و نقش آن ها توجه کنید، چرا که بعدا می توانید هزینه کمی را برای تغییر این پارچه ها مطابق با طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان بپردازید.

decoration-home-4-03

وقتی می خواهید مبلمان دست دوم خریداری کنید، باید در درجه اول به سراغ بدنه و ساختار آن ها بروید و ببینید که آیا از کیفیت بالا برخوردار هستند یا نه. بعد از آن باید سبک مبلمان ها و نوع طراحی آن را بررسی کنید. و ببینید که آیا سبک طراحی آن ها با سبک دکوراسیونی خانه تان ست هستند یا نه.

بعد از انتخاب مبلمان ها و خریداری آن ها می توانید رنگ بدنه، پارچه های رو مبلی و چیزهای قابل تغییر دیگر را تغییر دهید پس نگران این مساله نباشید که مبلمان هایی که انتخاب کرده اید با خانه تان همخوانی ندارد.

decoration-home-4-04

وسیله های برقی را دست دوم نخرید

راستش را بخواهید خرید لوازم الکترونیکی دست دوم خیلی پیشنهاد نمی شود. مبلمان ها را می شود با رعایت یکی دو نکته کوچک از سالم بودن آن ها مطمئن شد اما وسیله های برقی ترفندهای خاص خودشان را دارند ولی اگر فکر می کنید که در این زمینه متخصص هستید تصمیم با خودتان است.

decoration-home-4-05

فرش های دست دوم برای دکوراسیون داخلی خانه

فرش ها هم جزو آن دسته از لوازم دکوراسیونی هستند که انواع دست دوم بسیار بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر هستند. می شود میان فرش های دست دوم جنس هایی را پیدا کرد که سالم هستند و رنگ و نمایی دارند. در خرید فرش های دست دوم باید به دقت گوشه گوشه فرش را بررسی کنید، رج به رج ان را از نظر بگذرانید. دنیای فرش های دست دوم هم دنیای جالبی است. پر از طرح و نقش های خاص که مطمئنا می توانید گزینه های مناسبی را از میان آن ها پیدا کنید که هم سالم باشند و هم با دکوراسیون داخلی خانه تان هماهنگ باشند. فقط حتما این نکته را به یاد داشته باشید که بعغد از خرید فرش های دست دوم حتما حتما آن ها را به قالیشویی ببرید و بعد به خانه منتقل شان کنید تا توی ذوق تان نخورد.

_MG_5773

لوازم دکوری دست دوم برای دکوراسیون داخلی خانه

خیلی از لوازم و وسایل دکوری هستند که می توانند به صورت دست دوم خریداری شوند، مثل آباژورها. شاید به نظرتان خنده دار باشد اما مطمئن باشید که با کمی صرف وقت می توانید آباژورهایی ارزان و زیبا برای خانه تان پیدا کنید. در مورد خرید آباژورهای دست دوم باید به این نکته توجه کنید که بدنه آن ها اگر خط و خش داشته باشد می شود با ساده ترین راه ها آن ها را از بین برد، یا اگر دو شاخه آن خراب است می شود آن را تعویض کرد.

 قیمت کم این آباژورها قطعا شما را مقاعد کند که آن ها را برای تغییر دکوراسیون داخلی خانه تان انتخاب کنید شاید اصلا تمام هزینه ای را می خواستید برای خرید یک آباژور صرف کنید را بتوانید برای چند آباژور استفاده کنید. حتما حتما هم به جنس و مواد و مصالحی که این آباژورها از آن ساخته شده اند دقت کنید در هنگام خرید.

decoration-home-4-08

سرویس خواب های دست دوم برای دکوراسیون اتاق خواب

شما حتی برای خرید سرویس خواب تان هم می توانید به وسیله های دست دوم اطمینان کنید. خیلی از زوج های جوان که مدت کوتاهی بعد ازازدواجشان تصمیم به مهاجرت می گیرند لوازم و وسایل خودشان را برای فروش می گذارند و این بهترین فرصت برای شما است تا بتوانید یک سرویس خواب خوب و نو آن هم با کمترین قیمیت برای خودتان پیدا کنید.

قبل از خرید سرویس های خواب به این نکته توجه کنید که اگر تخت خواب ساختار چوبی دارد باید گوشه به گوشه آن مورد بررسی قرار بگیرد. بعد از آن باید به سراغ تشک ها بروید، آن ها را بلند کنید و تخته های زیر آن را مورد بررسی قرار دهید حتی خود تشک ها هم باید مورد بررسی دقیق قرار بگیرند.

decoration-home-6-02

فرفورژه های دست دوم برای دکوراسیون داخلی خانه

یکی دیگر از این وسیله هایی که می توانید روی آن ها حساب کنید، فرفورژه ها هستند، اصلا هم مهم نیست که این فرفوژه ها صندلی هستند یا میز نهارخوری، سرویس خواب هستند یا آینه و کنسول. اگر در مغازه های دست دوم فروشی نمونه هایی از فرفورژه هایی را دیدید که به دلتان نشست و از لحاظ فنی سالم بودند حتما آن ها را تهیه کنید، بعدا می توانید رنگ آن ها را عوض کنید، نگران این موضوع نباشید.

decoration-home-6-03

چند نکته کلی دررابطه با مبلمان های دست دوم

  • سعی کنید تا همه قسمت های وسیله مورد نظرتان را مورد بررسی قرار دهید تا بعد از منتقل کردن آن ها  به خانه متحمل ضرر نشوید هر چند هم که این وسیله ها را ارزان خریده باشید.
  • مبلمان های چوبی معمولا از دو نوع چوب نرو چوب سفت هستند، مبلمان هایی با چوب نرم ارزان تر هستند اما به همان میزان هم آسیب پذیر ترند، پس سعی کنید حتی در انتخاب مبلمان های دست دوم هم این نکته ها را در نظر بگیرید.
  • بالشتک ها و کوسن های روی مبلمان ها هم تاثیر زیادی در قیمت مبلمان ها دارند، حتما آن ها را ببرسی کنید و ببینید که آیا همه ابعاد اندازه آن ها با هم برایبر است یا نه. حتما جنس پارچه ها را خهم مورد بررسی قرار دهید، آن ها نباید به سادگی چروک و یا نخ کش شوند.
  • اگر می خواهید میز های بغل مبلی تهیه کنید و این میزها از نوع شیشه خور هستند، حتما چک کنید تا شیشه ها روی صفحه لق نزند و درس سر جای خودش بنشیند.

decoration-home-6-04

مدل دکوراسیون 2016

decoration-home-6-06

مدل دکوراسیون 95

decoration-home-6-07

مدل دکوراسیون جدید

decoration-home-6-08

مدل های جدید تزیین دکوراسیون منزل 2016

decoration-home-8-01

مدل های جدید تزیین دکوراسیون منزل 1395

decoration-home-8-02

مدل های جدید تزیین دکوراسیون منزل 95

decoration-home-8-03

decoration-home-8-04

 

 

Home Decorator Home Decorators Outlet Home Decorating Catalogs Home Decorator Outlet Home Decorator Outlet - Healthy Homes

decoration-home-8-06

شیکترین مدل دکوراسیون سال 2016

decoration-home-8-07

مدرن ترین مدل دکوراسیون 2016

home-decoration-2-01

مدرن ترین مدل دکوراسیون 1395

home-decoration-2-02

جذاب ترین مدل دکوراسیون شیک و جدید منزل 2016

home-decoration-2-03

home-decoration-2-04

home-decoration-2-05

مدل تزیین و دکوراسیون شیک و جدید 2016

home-decoration-2-07

مدل تزیین و دکوراسیون شیک و جدید 1395

home-decoration-2-08

مدل جدید چدمان دکوراسیون منزل 2016home-decoration-3-01

تزیین دکوراسیون منزل شی و جدید

home-decoration-3-02

مدل دکوراسیون شیک سال 2016

home-decoration-3-03

home-decoration-3-04

home-decoration-3-05

home-decoration-3-07

مدل های جدید و جذاب دکوراسیون داخلی منزل

home-decoration-3-08

مدل دکوراسیون

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top