مدل های مانتو شیک و مجلسی ایرانی جدید سال 1395

مانتو شیک و مجلسی ایرانی مدل های جدید و جذاب نوروز 1395

رازهایی طلایی برای داشتن  ظاهری بهتر:

به سختی می توان دخترانی را پبدا کرد که از ظاهر خود رضایت داشته باشند. این یک واقعیت ثابت شده است که بسیاری از زنان، حتی زن هایی که در کمال زیبایی به سر می برند از ظاهر خود ناراضی اند، اما چرا؟ گاهی اوقات با کسانی برخورد می کنیم که از نظر زیبایی صورت و استایل در حد معمول هستند، اما همیشه شیک به نظر می آیند. راز آن ها چیست؟

مانتو نفیس 95 (1)

در واقع، ظاهر زیبای یک زن در چند چیز خلاصه می شود. ممکن است بسیاری از زنان به طور غریزی از ظاهر خود رضایت نداشته باشند، اما عمده دلایل آن را می توان الهام گیری از شبکه های تلویزیونی – ماهواره ای و یا شبکه های اجتماعی دانست. راه های زیادی برای غلبه بر این طرز فکر وجود دارد که در ادامه به تعددی از آن ها اشاره ای خواهیم داشت. ممکن است موارد ذکر شده در نگاه اول شعاری به نظر برسند و یا انجام آن ها سخت باشد، اما اگر موفق به اجرای آن ها شوید، قادر خواهید بود همیشه به ظاهر و استایل خود ببالید.

مانتو نفیس 95 (2)

بپذیرید، بپذیرید و بپذیرید!

اولین کاری که باید انجام دهید این است که در آینه نگاهی کنید. نگاهی به صورت و اندام زیبایی که خدا به شما بخشیده است بیاندازید. ممکن است تمام المان های صورت شما خارق العاده نباشند ولی قبول کنید که نکات بسیار برجسته و زیبایی را می توانید در صورت خود یافت کنید. همین واقعیت برای بدن شما صادق است. می توانید نکات مثبت زیادی را در بدن خود پیدا کنید. پس از اینکه به خوبی صورت و بدن خود را برانداز کردید، سعی کنید هرچیزی را همان طور که هست بپذیرید. با این پذیرش خواهید دید که زندگی شما روشن تر خواهد شد و همه چیز به نظرتان زیباتر خواهد آمد.

مانتو نفیس 95 (3)

مدل مانتو ایرانی 1395

مانتو نفیس 95 (4)

یک استایل انتخاب کنید

این یکی از مواردی است که اکثر خانم ها در انجام آن اشتباه می کنند و کورکورانه از مدهای روز تبعیت می کنند، بدون اینکه بدانند مناسبشان هست یا نه! گاهی اوقات باید فکر کنید و این را در نظر بگیرید که چه چیزی مناسب شماست، ضرب المثل “زیبایی در سادگی است” برای برخی از زنان کاملا صدق می کند، این در حالیست که برخی دیگر باید همگام با مد روز حرکت کنند. رسیدن به این درک، تنها با مطالعه و بررسی اقدام پذیر است. شاید مد امروز، پوشیدن لباس های پررنگ را به شما دیکته کند، اما شما می دانید که لباس ها کمرنگ تز بیشتر به شما می آیند، بهتر است با شناختی که از خود دارید پیش بروید!

مانتو نفیس 95 (5)

رفتار و شخصیتتان را بپوشید

ممکن است این مورد یکی از فلسفه های جدید به نظر برسد، اما واقعا راهگشاست. انخاب لباس ها باید به گونه ای باشد که شخصیت درونی شما را به خوبی نمایش دهد، شخصیتی که با پوشیدن آن هر لحظه به خودتان افتخار کنید. امروزه در دنیا، استعدادهای زنانی مورد تحسین قرار می گیرد که شاید زیبایی ظاهری آن ها در حد استاندارد هم نباشد. دلیل این موضوع این است که آن ها به خوبی داشته ها و نداشته ها را پذیرفته اند و با اعتماد به نفس کامل به گذراندن زندگی خود پرداخته اند.

مانتو نفیس 95 (6)

مدل مانتو جدید و سیک ایرانی نوروز 1395

مانتو نفیس 95 (7)

همان طور که می بینید، خوش پوشی به این نیست که هر روز دیکته دنیای مد و فشن را دنبال کنیم و یا دنباله رو قوانینی باشیم که جهان بیرونی برای ما وضع می کند، بلکه کاملا برعکس است، این شما هستید که باید دنیای اطراف را برده زیبایی و اعتماد به نفستان کنید. این کار آسانی نیست، اما به محض اینکه به این باور برسید برای همیشه لقب “زیبا” را با خود به یدک خواهید کشید.

مانتو-شیک-و-مجلسی-ایرانی-مدل-های-جدید-و-جذاب-در-2015-94-1

مدل مانتو های جدید وشیک سال 1395

مانتو-شیک-و-مجلسی-ایرانی-مدل-های-جدید-و-جذاب-در-2015-94-4

شیکترین وجدیدترین مدل های مانتو دخترانه 95

مانتو-شیک-و-مجلسی-ایرانی-مدل-های-جدید-و-جذاب-در-2015-94-5

شیکترین و جدیدترین مدل های مانتو زنانه

مانتو-شیک-و-مجلسی-ایرانی-مدل-های-جدید-و-جذاب-در-2015-94-7

مدل مانتو نوروز 95

مانتو-شیک-و-مجلسی-ایرانی-مدل-های-جدید-و-جذاب-در-2015-94-8

مدل مانتو مجلسی و شیک دخترانه و زنانه ایرانی

مانتو-شیک-و-مجلسی-ایرانی-مدل-های-جدید-و-جذاب-در-2015-94-9

مدل مانتو مجلسی و شیک دخترانه و زنانه ایرانی 1395

مانتو-شیک-و-مجلسی-ایرانی-مدل-های-جدید-و-جذاب-در-2015-94-10

مدل مانتو مجلسی و شیک دخترانه و زنانه ایرانی 2016

مانتو-شیک-و-مجلسی-ایرانی-مدل-های-جدید-و-جذاب-در-2015-94-11

مدل مانتو جدید ایرانی 2016

مانتو-شیک-و-مجلسی-ایرانی-مدل-های-جدید-و-جذاب-در-2015-94-12

مدل مانتو جدید و سیک ایرانی 1395

مانتو-شیک-و-مجلسی-ایرانی-مدل-های-جدید-و-جذاب-در-2015-94-14

مدل مانتو 2016

مانتو-شیک-و-مجلسی-ایرانی-مدل-های-جدید-و-جذاب-در-2015-94-16

جذابتربن مدل مانتو شیک و سنتی ایرانی 2016

مانتو-شیک-و-مجلسی-ایرانی-مدل-های-جدید-و-جذاب-در-2015-94-17

مدل مانتو نوروزی سال 1395

مانتو-شیک-و-مجلسی-ایرانی-مدل-های-جدید-و-جذاب-در-2015-94-18

مدل مانتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top