نتیجه بازی انگلستان و روسیه در یورو 2016

نگاهی به بازی انگلستان – روسیه

“نتیجه بازی:1-1مساوی”

روسیه در وقت اضافی مساوی را گرفت!

تیم های ملی انگلستان و روسیه ، امشب ساعت 23:30 به وقت تهران در استادیوم “استید ولودروم” شهر مارسی به مصاف یکدیگر رفتند.تیم های ملی انگلستان و روسیه در دومین دیدار گروه B، امشب(22خردادماه) در شهر مارسی به مصاف یکدیگر رفتند.

 

 

تیم ملی انگلستان:

انگلستان، کم ادعا تر از همیشه، و در عین حال با امیدی واقع گرایانه تر از همیشه، پای به یورو 2016 گذاشته است و با سرمایه جوانان با استعداد و با تجربه های ارزشمندش، قصد رسیدن به واپسین مقاطع این تورنمنت اروپایی را دارد. اکنون همه چیز به روی هاجسون و شاگردان او بستگی دارد که چه شروعی را برای این تورنمنت بزرگ انتخاب کنند.

انتظار می رود که وین رونی – کاپیتان انگلستان – از ابتدا و در پست شماره 10 به کار گرفته شود و آدام لالانا و رحیم استرلینگ نیز در کناره های او به میدان بروند. احتمالاً هری کین در نوک پیکان خط حمله “سه شیرها” حضور خواهد داشت و این به قیمت نیمکت نشینی جیمی واردی – ستاره فصل گذشته لیگ برتر – تمام خواهد شد. دله علی و اریک دایر – دو جوان و دو پدیده تاتنهام – از نیروی جوانی و طراوتشان در میانه های زمین استفاده خواهند کرد و در قلب دفاع، کریس اسمالینگ – با وجود مصدومیت کوچک چند روز پیش – به همراه گری کیهیل در ترکیب اصلی خواهند بود. مصدومیت رایان برتراند موجب می شود تا دنی رز به عنوان فول بک چپ در ترکیب اولیه انگلیس قرار گیرد و در سمت مخالف، کایل واکراحتمالا به ناتانیل کلاین ترجیح داده خواهد شد.

 

انگلستان در 4 دیدار از 5 دیدار اخیرش به پیروزی رسیده است و همه این پیروزی ها با حاشیه یک گل به دست آمده است. آن ها امیدوارند که این امر را درمقابل روسیه نیز تکرار کنند.

تیم ملی روسیه:

روسیه در حالی پای به این مسابقات می گذارد که هر کدام از تیم های گروهش – انگلستان، ولز و اسلواکی – را رقیبی برای به خطر انداختن شانس های صعودش به مرحله بعدی یورو 2016 می بیند. لئونید اسلاتسکی – سرمربی روسیه – با ترکیبی که نام های سرشناس زیادی را به خود نمی بیند، در اولین قدم باید به مصاف انگلستان با انگیزه برود.

 

مصدومیت ایگور دنیسوف در روز سه شنبه، ضربه بزرگی بود که به “تزارها” وارد آمد و اسلاتسکی را از داشتن یکی از بهترین بازیکنانش محروم کرد. با این حال سایر بازیکنان این تیم دارای مصدومیت نیستند و سرمربی این تیم را با گزینه های زیادی روبرو می کنند. انتظار می رود اسلاتسکی با سیستم هجومی 3-4-4 در مقابل انگلستان به میدان برود. آرتم ژوبیا در نوک به میدان خواهد رفت و احتمالا الکساندر کوکورین و فدر اسمولوف نیز در کناره ها به خط حمله روسیه جان خواهند داد.

روسیه در بازی های اخیر خود نتایج خوبی را نگرفته است. آن ها در 3 بازی اخیر پیروز نشده اند و 2 بازی را واگذار کرده اند. فرم ضعیف روسیه موجب نگرانی ها از نحوه عملکرد این تیم در یورو شده است، اما آن ها در آخرین رویارویی با انگلستان که به سال 2007 باز می گردد با نتیجه 1-2 پیروز شده بودند و در صورت پیروزی در دیدار امشب، گام بلندی را برای صعود به مرحله بعد بر خواهند داشت.

ترکیب دو تیم:

نکاتی درباره این بازی:

انگلستان در هر 10 دیدارش در دور انتخابی یورو 2016 به پیروزی رسید تا رکورد 100% برد را به ثبت برساند.
انگلستان در هر یک از 7 دیدار اخیر خود در یورو کاپ حداقل 2 گل را به ثمر رسانده است.
روسیه در 4 دیدار آخر خود در دور مقدماتی یورو به پیروزی رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top