مدل مانتو شیک و جدید مخصوص عید نوروز سال 1395

در هفته پر رفت و آمد میلان، برندهای مختلف به هر نحوی در حال خودنمایی هستند. علاوه بر برندهای معروف و بزرگ دنیا، برندهای ریز و درشت دیگر نیز خودی نشان داده اند که به زودی و در مطالب دیگر به بررسی عملکرد آن ها خواهیم پرداخت. اما در این مطلب به بررسی عملکرد 4 برند Gucci، Versace و Calvin Klein در حوزه طراحی لباس های که در هفته مد و فشن میلان به نمایش درآمده اند، پرداخته ایم.

Manto 2016 - Ijms (1)

مدل مانتو 1395

Gucci

به نظر می رسد Gucci به مدیر خلاقش، Alessandro Michele این اختیار را داده است تا هر چه در چنته داشته را رو کند. با نگاهی به استایل های امسال پاییزه و زمستانه این برند بزرگ در مراسم سالانه “هفته مد و فشن” در میلان می توان متوجه شد که این تصمیم اقدامی عاقلانه بوده است.

Manto 2016 - Ijms (3)

مدل مانتو شیک زنانه نوروز 1395

بازطراحی مد و فشن ایتالیایی به دست مدیر خلاقی چون الساندرو میشل، اذهان را به سمت دهه هفتاد میلادی می برد. طرح های بیش از حد اشباع و نقوش مخمل گرد و خاکی درست همانند تصویر ماریسا برنسون روی جلد مجله معروف Vogue در زمان های بسیار دور است، کاری که فقط می توان از میشل انتظارش را داشت. وی تمامی این مدل ها را از موی سر تا نوک پا با ظاهری کاملا آراسته و زیبا به روی صحنه فرستاد.

Manto 2016 - Ijms (4)

مدل مانتو شیک و مجلسی دخترانه و زنانه 2016

Manto 2016 - Ijms (7)

مدل مانتو

Versace

دوناتلا ورساچه بیشتر توجه خود برای ورود به نمایش هفته مد و فشن میلان را روی آستین های فضانوردی آدونیس گذاشته است، لباس هایی که در هر زمان و مکانی می توان پوشید. اما از سوی دیگر، با وجود اینکه دوناتلا امید خود را برای آینده روشن تر این برند از دست نداده اما بسیاری معتقدند لباس های مردانه ای که از المان های فضایی بهره می برند، مناسب مردان زمینی نیستند!

Manto 2016 - Ijms (8)

مدل مانتو ایرانی 95

با توجه به کم حاشیه تر بودن این برند نسبت به سال های قبل و همچنین استفاده از مدل ها و رنگ هایی که مدت های زیادی است از دیدن آن ها محروم بوده ایم، می توان امتیاز بالایی را به این برند اختصاص داد. به نظر می رسد نمایش مردانه ورساچه آخرین خودنمایی آین برند در این هفته بزرگ نباشد و می بایست منتظر اتفاقات مثبت دیگری نیز باشیم.

Manto 2016 -

مدل مانتو ایرانی زنانه 2016

کلکسیون کلوین کلین به لطف طراحی فوق العاده شارپ و برجسته در این هفته ایتالیایی برای خود برو و بیایی به پا کرد! البته کمتر از این هم نمی توانستیم از این کلکسیون شکیل مردانه توقع داشته باشیم. به نظر می رسد باز هم Italo Zucchelli کار را به روش خود انجام داده است و با خیاطی منحصر به فرد خود لباس هایی کاملا فیت تن مدل ها طراحی کرده است. نکته جالب در مورد این کلکسیون این است که لباس های رنگی و برجسته تر بیش از لباس های رسمی و تیره مورد پسند قرار گرفتند.

wWw_LiteMode_iR_10

مدل مانتو مجلسی زنانه 95

مانتو نفیس 95 (1)

مدل مانتو دخترانه 95

پیش از این هفته، بسیاری از کارشناسان معتقد بودند شرکتی که تخصصش تنها در تولید لباس های زیر مردانه است، نمی تواند در این نمایشگاه، جایگاه مناسبی را کسب کند. اما Calvin Klein مجددا ثابت کرد قادر است به همان ظرافت لباس های اصلی مردانه را طراحی و تولید کند. کاپشن طلایی موجود در این کلکسیون را می توان چشم گیر ترین محصول این شرکت در هفته مد و فشن میلان دانست.

مانتو نفیس 95 (2)

مدل مانتو شیک و مجلسی زنانه ویژه نوروز

مانتو نفیس 95 (3)

مدل مانتو شیک و مجلسی زنانه ویژه نوروز 95

مانتو نفیس 95 (4)

مدل مانتو شیک و مجلسی زنانه ویژه نوروز 1395

مانتو نفیس 95 (5)

مدل مانتو شیک و مجلسی زنانه ویژه نوروز جدید

مانتو نفیس 95 (6)

مدل مانتو جدید دخترانه و زنانه 1395

مانتو نفیس 95 (7)

مدل مانتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top