مجموعه شگفت انگیز از کتانی اسپرت پسرانه شیک 2016

مدل کتانی اسپرت پسرانه شیک 2016

در این مطلب از پرتال محبوب لادین بهترین کالکشن کتانی اسپرت پسرانه را برای مشاهده شما عزیزان گذاشته ایم و همچنین مقاله ای در خصوص شرکت نایک و چگونگی شروع فعالیت آن قرار دادیم که امیدواریم رضایت شما عزیزان را در بر داشته باشد.

داستان در پشت پرده نایک:

نایک ROSHE اجرا: Sneakerheads که صرفه جویی در پول خود را برای آزادی از نایک هوا Yeezy 2 این ماه آوریل شد خوشبختانه آرامش در یک کفش که بانک شکستن نشد. شبح جدید هنوز زیبا ساده از نایک ورزشی در حال حاضر پیشتاز برای تازه کار از سال، و من تصمیم به گرفتن تا با طراح دیلن Raasch برای پیدا کردن چگونه آن همه با هم آمدند.

89480

چگونه می توان آن: هنگامی که فرایند طراحی شروع برای نایک ROSHE اجرا بود؟
دیلن Raasch: فرآیند طراحی برای ROSHE آغاز شده تماس در پاییز 2010. از من خواسته شد را به ایده به یک ورزشی نایک پاییز 11 جلسه طوفان فکری فصلی، که در راه آوردن مقدار را به یک قیمت پایین تر متمرکز شده است. من تنها طراح در یک گروه از merchandisers، بازاریابی و فروش مردم بود، و وقتی که من مفهوم پشت ROSHE ارائه اتاق جیرجیرک بود. ظاهرا این ایده که در آن نقطه بیش از حد انتزاعی بود، اما من می دانستم که چیزی وجود دارد وجود دارد، بنابراین من تصمیم به توسعه طراحی در وقت آزاد من.

463766-96751

چگونه می توان آن: به سادگی یک شبح جدید، چیزی به ضربه 70 $ قیمت یا به شدت عملکرد بر اساس: چه هدف اصلی خود را طراحی کرد؟

دیلن: وقتی ایده برای جلسه طوفان فکری فصلی جوانه زده، آن را قطعا تنها یک تمرین از آنچه ارزش می تواند ما را در یک 70 $ قیمت را، اما آن را به زودی یک چالش چگونه من نیز می تواند آن را در همان زمان شیک شد. از آنجا که من در حال اجرا NSW و عملکرد در حال اجرا طراحی شده بود، من مجبور به دیدار با الزامات عملکرد برای یک کفش در حال اجرا، که آزادی را به چیزی که قبلا هرگز انجام شده است به من داد. و این است که کفش را کوتاه طراحی شده بود، من صفر محدودیت هایی که در موقعیت مناسبی برای چیزی تازه را ساخته بود.

2227880_fpx.tif

چگونه می توان آن: الهام و مفهوم پشت کفش چیست؟

دیلن: از آنجا که من جوان بودم من مراقبه تمرین کرده اند، بنابراین مفهوم ذن و سادگی نقش موثری در زندگی من است. الهام و نام آن به طور مستقیم از کلمه “Roshi” است که یک عنوان داده شده به یک استاد ذن. و به من، هیچ چیز واقعا تجسم سادگی بهتر از یک استاد ذن. به دلایل قانونی، ما مجبور به تغییر “من” به “E“، اما آن هنوز هم به همان تلفظ بنابراین آن را برای من کار می کرد.

2778092111_8a3420b40d_b

از وجود دارد، من طراحی کفش به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است با نگه داشتن تنها چیزی است که کاملا ضروری بود. برای یک شبح در حال اجرا، که معلوم است شما لازم نیست زیاد: پشتیبانی سه ماهه، حمایت پاشنه و برخی از زیر سازی. هنگامی که عناصر غیر ضروری حذف شدند، این یک تمرین مجسمه سازی و پالایش بود. من تصویر استاد ذن مدیتیشن در باغ ذن خود و اشکال و رنگ برای الهام استفاده می شود. پایین زیره استفاده از حرکت طبیعی الگوی وفل نایک، اما من می خواستم آنها را به مانند پله سنگ در باغ است. کفی کفش به تقلید از یک باغ سنگ ذن تازه شیب طراحی شده است. colorway ایگوانا اصلی بازی کردن خزه طبیعی سبز تیره و برگ و سنگ سفید کردن از یک باغ ذن. حتی مشخصات میانی از طرف میانی و جانبی کمی متفاوت است برای ایجاد یک مجاورت جدیت و بازیگوشی.

4200841876_3ca9b6156c_b

به غیر از جزئیات، من می خواستم کفش به عنوان همه کاره که ممکن است، بنابراین من آن را طراحی شده به طوری آن را می توان پابرهنه یا با جوراب استفاده می شود. شما می توانید لباس به بالا یا پایین در آن، با آن سفر، راه رفتن و یا اجرا در آن، لرز در آن، تقریبا هر چیزی. من احساس ساده من می توانم آن را، عمیق تر آن را تبدیل به.

7173953780_60759a1aee_b

چگونه می توان آن: چگونه بسیاری از نسخه های می بینید قبل از مدل نهایی قفسه ضربه؟
دیلن: هنگامی که شما از یک تخته سنگ سفید شروع و چیزی برای مرجع وجود دارد، این یک راه طولانی از ترفند کوچک است. به پایان رسید تا بودن بیش از 16 تجدید نظر زیره و بیش از 50 تغییرات بالا. کوچکترین تغییر به نظر می رسید به یک تفاوت بزرگ است، بنابراین تغییرات به میلی متر است. شما ممکن است هرگز حدس می زنم با توجه به نحوه نزدیک اولین نمونه اولیه به نظر می رسد به نسخه تولید نهایی است.

9690094810_48506d15ee_b

چگونه می توان آن: آیا شما هر گونه چالش بزرگ روبرو هستند؟

دیلن: به نظر می رسد در هر گوشه ای بود که یک چالش با این کفش وجود دارد، اما وجود دارد که در آن دو مانع بزرگ است که به ذهن می آیند. اولین بود کفش به خط؛ در کنار اسلحه من چسبیده با هدف طرح اصلی شد. وجود دارد مقدار زیادی از فشار خارج، به خصوص با توجه به نایک در زمان نسبتا جدید بود، اما مدیر طراحی، آندریاس هارلو، و مدیر دسته، جف هندرسون، پشت من بود و اصرار داشت که من دیدگاه اصلی من حفظ و نگه داشتن بود آن را به عنوان پاک که ممکن است.

COOL-KICKS

چگونه می توان آن: هنگامی که شما از طیف گسترده ای از فن آوری های نایک در اختیار شما، چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید چه چیزی را شامل؟

دیلن: در این طرح تنها فن آوری مورد استفاده اگر آن ساخته شده کفش ساده تر است. زیره یک مثال کامل است. همه کفش یک میانی تشک بادی مجهزند و پایین لاستیک برای دوام. من فکر کردم، اگر شما ترکیب این دو؟ من یک ترکیب خاص EVA است که نرم اما حمایتی، و دوام یک لاستیک نرم در بر داشت. بنابراین، من حذف نیاز به لاستیک قالب، و با تزریق یک تکه هیچ ساخت و ساز زیره لازم وجود دارد، و آن را یک روش ساخت سبزتر.

cool-lebron-11-shoes-15-basketball-nike-wallpaper

چگونه می توان آن: چه رابطه ای مانند بین طراح و مدیر خط تولید است.
دیلن: به طور معمول، یک طراح و یک دست کار PLM در دست و کسب و کار تعادل با مفاهیم جدید را می پرسد. از آنجا که این کفش را کوتاه طراحی شده است، یک مشکل بزرگ ایجاد شده برای من – این هرگز نور روز را ببینید که اگر یک PLM آن را دوست ندارد. تونگ هو، PLM در حال اجرا NSW در آن زمان، و من تا به حال یک رابطه خوب، بنابراین من آن را به او نشان داد و او می دانست حق دور ما چیزی منحصر به فرد بود. او آن را در یک خط قرار داده و بخش بزرگی در کمک به من مفهوم اصلاح مطمئن شوید آن را حفظ هویت خود را ایفا کرده است.

Cool-Nike-Logos-74

چگونه می توان آن چه کفش های دیگر شما را طراحی کرده اند؟
دیلن: من فقط در نایک برای دو سال و نیم بوده است، به طوری که نمونه کارها نایک من هنوز هم خیلی محدود است، اما من از نایک هوا حداکثر قمری، نایک درست ترینر، نایک ترینر کلاسیک، نایک قمری پانتئون و نایک طراحی شده قمری سافاری به روز رسانی، و همچنین به عنوان یک تعداد انگشت شماری از دیگران است.

cool-shoes-13

چگونه می توان آن: چگونه شما در نایک زمین است؟
دیلن: من یک طراح کفش در صنعت اسکیت بیش از هشت سال بود، و من به نقطه ای که من نیاز به حرکت به چیزی جدید یا من احساس می کنم می شود تقلب خودم. من تو را دیدم یک موقعیت کفش پاپ تا برای NSW و فکر کردم این امر می تواند یک فرصت بزرگ از آنجایی که من تجربه زندگی بسیار است. فکر ترک خورشید جنوب کالیفرنیا سخت بود، اما زمانی که آنها از من خواست تا در هیئت مدیره آمده من بلافاصله مانند درهای امکان احساس باز کرده است. برای اولین بار در زندگی حرفه ای من من در واقع می تواند هر چیزی من می توانم از فکر می کنم.

Cool-Shoes-Wallpaper-HD-Desktop-Background-

چگونه می توان آن: لحظه ای که شما می دانستم که شما از آن ساخته شده بود چه بود؟
دیلن: وقتی که شما جهان سفر و هر کجا که شما بروید، شما مردم را ببینید تاب طرح های خود را، آن را یک نشانه خوب است شما در حال انجام کاری درست است. من خودم خیلی خوش شانس باشد جایی که امروز هستم.

cool-sneakers-nike-air-jordan-bata-shoe-museum

چگونه می توان آن چه توصیه ای به شما یک طراح کفش کتانی مشتاق به من بدهید؟
دیلن: دو تا از بزرگترین قطعه از مشاوره من می تواند به یک طراح کفش کتانی مشتاق را است به دانستن بازار خود را و شروع به یادگیری و درک چگونگی طراحی با هزینه و تولید در ذهن است. این چیزها بدیهی است که با تجربه می آیند، اما کسی سریعتر می توانید این چیزها را درک، سریعتر طرح های خود را یک خانه روی پای کسی را پیدا کنید.

dc-boots-for-kids

چگونه می توان آن: چیزی را می خواهید قبل از شروع از شما شناخته شده بود چه خبر؟
دیلن: من فکر می کنم این به عنوان آخرین سوال می رود. وقتی که من از مدرسه طراحی آمد من می تواند طرح و رندر در تمام طول روز، اما که بازار و تولید تجربه به آن کراوات با هم ندارد. من آرزو می کنم آن را در زمان بیشتری بر خودم را به یاد کسانی که همه چیز را از قبل، به دلیل آن زمان من در دو خوب سال در خرده فروشی ها، کارخانه ها، جلسات فروش و تجارت غوطه ور را نشان می دهد قبل از آن کلیک.

dc-top-brand-shoes

چگونه می توان آن: اولین کفش کتانی شما می توانید خرید به یاد داشته باشید چیست؟
دیلن: اولین کفش کتانی می خرید به یاد داشته باشید Airwalk نمونه اولیه 540. بود اگر شما پاتیناژ بازی در روز، که کفش شما تا به حال به بود. من فکر می کنم من و برادرم در واقع در آنها خواب در روز اول ما آنها است.

golf-wang-vans-04

چگونه می توان آن: مجموعه شخصی خود را چه شبیه؟
دیلن: صادقانه بگویم، من همه چیز بسیار ساده این روزها بنابراین من یک مجموعه کفش کتانی بزرگ دارم نمی نگه دارید. من ترجیح می دهم به چوب به تمیز، طرح های بی انتها، اما گاهی اوقات من خرید کفش من حتی نمی پوشند فقط به خاطر اینکه آنها را به یک مفهوم طراحی سرد مانند اواسط نایک در نظر گرفته و نایک زوم پناهگاه. آن را سرگرم کننده برای من به در مفاهیم طراحی قدیمی نگاه کنید و در مورد آنها چگونه می تواند به روند فعلی ترجمه فکر می کنم.

Mens-Air-Jordan-4-Retro-Tiffany-Teal-Black-Cement-Grey-For-Sale-2

هر کس می خواهد به نگاه زیبا و سرد. تعدادی از راه های که از طریق آن ما می توانیم جاذبه به سبک ما اضافه وجود دارد. لباس همیشه منبع که ما با آن می توانید به دیگران الهام بخش است. اگر ما یک پانسمان خوب، دیگران تصور مثبت در مورد ما داشته باشند. این هم درست است که در جهان مدرن مردم به کسانی که ثروتمند هستند احترام بگذارند. و هنگامی که ما و لباس، مردم فکر می کنند که ما در حال گذراندن زندگی لوکس. بنابراین پانسمان مسائل. کفش بخش مهمی از لباس ما است. همه آرزوهای خود را به را انتخاب کنید مانند کفش که زیبا هستند. ما می توانیم تعدادی از افراد مشهور که عشق به پوشیدن کفش جذاب و خنک را پیدا کنید.

michael-jordan-shoes-16

Some people are much curious about the selection of shoes. They choose such boots which are similar to their clothes. Especially women have different pair of shoes matching with colour of jewellery and clothes. Some rich people have a special cupboard in which they keep their cool shoes collection. Pictures and wallpapers of shoes make it easy for us to choose what design we are looking for. To make the selection easy, I have collected some amazing brand shoes. These pictures are colourful and simple too. This post will help to draw user’s attention towards it. You will definitely like this post.

new-basketball-shoes-nike-lebron-1-cool-pictures

برخی از افراد از حد در مورد انتخاب کفش کنجکاو هستند. آنها مانند چکمه های که شبیه به لباس های خود را را انتخاب کنید. به ویژه زنان جفت مختلف کفش مطابق با رنگ جواهرات و لباس است. برخی از افراد ثروتمند یک کمد ویژه که در آن مجموعه کفش سرد خود را نگه می دارد. تصاویر و تصاویر پس زمینه کفش را برای ما آسان به انتخاب چه طراحی ما به دنبال. برای اینکه انتخاب آسان، من مقداری کفش با نام تجاری شگفت انگیز جمع آوری کرده اند. این تصاویر رنگارنگ و ساده هستند. در این ارسال کمک خواهد کرد به منظور جلب توجه کاربران به سوی آن. شما قطعا این پست می خواهم.

new-basketball-shoes-nike-lebron-4-cool-pictures

new-basketball-shoes-nike-lebron-5-cool-pictures

new-basketball-shoes-nike-lebron-8-cool-pictures

کتانی پسرانه 2016

nike-shoes-wallpaper-wallpaper-hd-nike-shoes-wallpaper-cool

مدل کتانی 2016

nike-shoes-wallpaper-wallpaper-hd-nike-shoes-wallpaper-cool-600x445

مدل کتانی 95

Packer-Shoes-x-Reebok-Workout-Plus-25th-Anniversary

مدل کتانی جدید

TB1QmCFIFXXXXcVXVXXXXXXXXXX_!!0-item_pic

wheretheshoes-best-shoes-collection-Air-Jordan-5-09-001-Bel-Air-Glow-In-The-Dark-COOL-GREY-COURT-PURPLE-GAME-ROYAL-CLUB-PINK

مدل کتانی پسرانه

گرداوری توسط پزتال لادین

 

پیشنهاد ما:

مدل ساعت مردانه شیک و جدید سال ۲۰۱۶ – ۱۳۹۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top