دانلود نرم افزار طرح ترافیک برای گوشی (اپلیکیشن تهران من)

اپلیکیشن تهران من

اپلیکیشن تهران من جهت رزرو طرح ترافیک برای شهروندان تهرانی اماده شده است که با دانلود این اپلیکیشن میتوانید از خدمات طرح ترافیک بصورت آنلاین استفاده نمایید .

دانلود اپلیکیشن تهران من

اگر این اپلیکیشن را بر روی گوشی هوشمند خود نصب نکرده‌اید، می‌توانید با استفاده از لینک های زیر اقدام به دانلود اپلیکیشن تهران من نمایید. این نرم افزار تاکنون بیش از 20 هزار مرتبه از کافه بازار، بیش از 10 هزار مرتبه از گوگل پلی و نزدیک به 30 هزار مرتبه از سیب اپ برای آی او اس دریافت شده است.

دانلود اپ تهران من برای اندروید با لینک مستقیم | دانلود اپ تهران من برای اندروید از کافه بازار

دانلود برنامه تهران من برای اندروید از گوگل پلی | دانلود اپ تهران من برای آی او اس از سیب اپ

ثبت نام خودرو، مشاهده لیست خودرو های ثبت شده جهت رزرو طرح ترافیک، رزرو خودرو و مشاهده تراکنشهای مالی انجام شده توسط شهروندان بابت خرید طرح ترافیک روزهای قبلی از جمله امکاناتی است که در این اپلیکیشن وجود دارد. برای ثبت خودرو جدید در اپلیکیشن تهران من میبایست به بخش “خودروهای تحت پوشش من” بروید و مشخصات خودرو یعنی شماره پلاک و شماره VIN را وارد کنید. توجه کنید که شماره VIN روی کارت خودرو نوشته شده است.

پس از آن می‌توانید با استفاده از بخش “خدمات طرح ترافیک” اقدام به خرید و یا رزرو روزانه طرح ترافیک نمایید. لازم به توضیح است صاحبان خودروهای هیبریدی و برقی از تخفیف برخوردار می‌شوند. به علاوه شهروندان خاص یعنی ساکنین محدوده‌های طرح ترافیک، خبرنگاران، روزنامه‌گاران و عکاسان و نیز جانبازان 25 درصد و بالاتر، می‌توانند از امکانات مختص به خود بهره‌مند شوند.

از دیگر امکانات موجود در این اپلیکیشن می‌توان به درج و مشاهده مشخصات خودروها، بارگذاری مدارک، شارژ حساب و افزایش اعتبار و مشاهده فهرست تراکنش‌ها به همراه امکان تعیین بازه زمانی گزارش‌گیری اشاره کرد.

 

اپلیکیشن تهران من

 

گام اول جهت این خدمات ارائه خدمات مربوط به طرح ترافیک جدید تهران به شهروندان در قالب این اپلیکیشن می باشد . جهت ارائه این خدمت سرویسهای زیر به شهروندان ارائه می گردد :

  • ثبت نام خودرو : ثبت خودرو شهروند جهت رزرو طرح در این قسمت انجام می گیرد
  • مشاهده لیست خودرو های ثبت شده جهت رزرو طرح ترافیک
  • رزرو خودرو : در این قسمت شهروند طرح ترافیک دلخواه خود را جهت یکی از خودرو های تعریف شده خود انجام می دهد
  • افزایش اعتبار : در این بخش حساب شهروندی شهروند شارژ می گردد ، حساب شهروندی همانند یک کیف پول الکترونیکی است که پرداخت هزینه های مربوط به طرح ترافیک از این طریق انجام می گیرد .
  • مشاهده تراکنشهای مالی انجام شده توسط شهروند بابت خرید طرح ترافیک روزهای قبلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top