هر چه به ماه ها و روزهای پایانی سال نزدیک می شویم تب و تاب مردم برای سال جدید چشمگیر تر می شود و همه به دنبال این هستند که نوروز را با حال و هوای متفاوتی تجربه کنند. صدا و سیما هم از این داستان متمایز نیست و روزهای پایانی سال به دنبال تهیه و تولید برنامه های جدید برای جلب نظر مخاطبان در ایام تعطیلات نوروز هست به همین منظور یکی از اقدامات هایی که چندین سال است در دستور کار صدا وسیما برای ایام تعطیلات نوروزی هست ساخت سریال های نوروزی در شبکه های مختلف سیما است.
شبکه دوم سیما برای نوروز ۹۵ سریال زعفرانی را تهیه و تولید کرده است سریالی که در هم روز های ابتدایی پیش تولید دچار حاشیه شد و رسانه ها از حضور فاطمه معتمد آریا در این سریال خبر دادند اما ایرج محمدی تهیه کننده این سریال با گلایه از رسانه ها بخاطر نشر اکاذیب اعلام کرد که خانم معتمد آریا جزو بازیگران مطرح کشور هستند ولی جزو گزینه های ما برای بازی در این سریال نوروزی زعفرانی نبودند.

داستان سریال زعفرانی

ایرج محمدی در مورد فضای سریال زعفرانی گفت این یک کار آپارتمانی نیست بلکه در یک محله داستان شیرین و جذابی رخ می دهد. این سریال دارای یک موضوع اصلی است که در کنار آن داستانک هایی شکل میگیرد و در آن به مسائل و هنجار های خوب اجتماعی توجه می شود و در این سریال شخصیت های منفی وجود ندارد و تمام شخصیت های آن خاکستری هستند.

بازیگران سریال سریال زعفرانی

مهدی هاشمی بازیگر نقش ناصر‌، ستاره اسکندری‌ بازیگر نقش نسرین، مهران احمدی‌، هادی کاظمی‌ ، لیدا عباسی ، حدیث میرامینی‌ در نقش شکوفه (عروس خانواده)،  نرگس محمدی در نقش مینا، شیدا خلیق در نقش مریم (دختر خانواده)، حسام محمودی  در نقش محمدرضا (پسر ناصر و نسرین ) و حسین سلیمانی از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

عوامل تهیه و تولید سریال زعفرانی

ایرج محمدی ( تهیه کننده ) ، حامد محمدی (کارگردان) ، سعید جلالی، حامد محمدی و آزاده محسنی (نویسندگان)

زمان پخش سریال زعفرانی

این سریال در عید نوروز ۹۵ از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد.

به محض انتشار عکس و مطالب جدیدی در مورد سریال این مطلب ویرایش می گردد.

سریال زعفرانی