داستان سریال شیوع + عکس های بازیگران سریال شیوع

داستان سریال شیوع + عکس های بازیگران سریال شیوع

خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال شیوع + اسامی (1)

 

خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال شیوع + اسامی (2)

 

خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال شیوع + اسامی (8)

سریال «شیوع» به کارگردانی محمود معظمی از شنبه این هفته از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت.
به گزارش انتخاب، سریال 12 قسمتی «شیوع» با موضوعی متفاوت، اولین مجموعه تلویزیونی است که اطلاعاتی درباره حملات زیست محیطی به کشورمان، به مخاطبان می‌دهد.
پس از شرایط خاصی که برای پخش این سریال پیش آمده بود، بالاخره نظر مدیران صداوسیما از سوی عوامل این سریال جلب شد و با این‌که شیوع به سفارش سازمان پدافند غیرعامل، مراحل معمولی تولید را از سر نگذارنده بود، با توافق و سعه صدر مسئولان تلویزیون قرار است از هفته آینده یک اسفندماه روی آنتن برود.
پیش از این برخی رسانه‌ها، از اختلاف میان گفته‌های یکی از تهیه کنندگان این سریال بیژن شیرمرز و رحمان سیفی آزاد مدیر کل امور نمایش سیما خبر داده بودند که با توجه به سوابق هر دو طرف، از سال‌های دور در تلویزیون دامن زدن به این مسائل لزومی ندارد و در ‌‌نهایت نظر مدیر کل امور نمایشی از سوی سازندگان سریال جلب شده و پخش آن با تایید و استعانت این بخش از سازمان صورت خواهد گرفت.
خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال شیوع + اسامی (3)
خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال شیوع + اسامی (7)
عکس های ابوالفضل همراه
همچنین موضوع پرماجرا و متفاوت این سریال با کارگردانی محمود معظمی، مربوط به حملات زیست محیطی به ایران است که سازمان پدافند غیرعامل مسئول رسیدگی و دفع این اتفاقات است. با توجه به این‌که تا کنون سریالی در این‌باره ساخته نشده و مخاطبان عام تلویزیون اطلاع کمی از این موضوع دارند، به نظر «شیوع» می‌تواند نقظه عطفی هم در اطلاع‌رسانی و هم در ژانر ماجرایی و پلیسی در سریال‌های تلویزیون باشد.
در خلاصه داستان این سریال امنیتی-جاسوسی به قلم مهدی می‌راحمدی آمده است: «حمله بیولوژیکی طراحی شده توسط آمریکا از مسیر یکی از کشورهای همسایه، ایران را تهدید می‌کند. این مسئله با هوشیاری یک پزشک جوان آشکار می‌شود و باعث می‌شود که سازمان پدافند غیرعامل کشور ضمن ورود به ماجرا ابتکار عمل را به دست بگیرد.»
خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال شیوع + اسامی (6)
خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال شیوع + اسامی (5)
خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال شیوع + اسامی (4)
در سریال «شیوع» سید مهرداد ضیایی، عبدالرضا اکبری، شهرام عبدلی، جعفر دهقان، لاله اسکندری و محسن افشانی از بازیگران اصلی هستند و رحیم نوروزی، کمند امیرسلیمانی، سیدجواد هاشمی، ابوالفضل همراه و سیروس میمنت نیز در این مجموعه به ایفای نقش می‌پردازند.

سریال شیوع

منبع:نوترین

 

پیشنهد ما:

سریال طنز دورهمی مهران مدیری برای عید نوروز سال ۹۵

سریال نوروزی زعفرانی+عکس های جدید سریال زعفرانی

داستان سریال پریا+عکس بازیگران سریال پریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top