زمان پخش سریال پادری- بازیگران پادری

داستان و عکس بازیگران سریال پادری رمضان ۹۵ شبکه ۱

زمان پخش سریال پادری

جدیدترین سریال تلویزیونی محمد حسین لطیفی در تهران و در لوکیشن خانه نصرت کلید خورد، تا زمستان ۹۴ کار ساخت سریال پادَری آغاز شود. این سریال قرار است در ایام ماه رمضان ۹۵ هر شب از شبکه اول سیما پخش شود. شخصیت های سریال پادری همان شخصیت های سریال دودکش ۱ هستند که در فضای طنز در رمضان سال ۹۲ پخش شد. طبق آخرین خبرها قرار است تیتراژ سریال پادری با استفاده از دابسمش های خلاقانه ساخته شده توسط مخاطبین سریال ساخته شود.

سریال پادری

تغییر نام سریال

سریال ماه رمضان شبکه اول سیما که پیش از این قرار بود با نام دودکش ۲ پخش شود بنا به گفته مدیران این شبکه به “پادَری” تغییر نام یافت.

داستان سریال پادری

قالیشویی مشتاق تعطیل شده است، اما فیروز مشتاق در ایام نزدیک به نوروز برای از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و نگه داشتن مشتریان سابق قالیشویی اش، سعی می‌ کند با اجاره یک قالیشویی دیگر، کارش را پی بگیرد، او که با انبوهی از فرش‌های نشسته روبرو است، دردسرهای جدیدی برایش رخ می‌دهد…. نویسنده سریال پادَری کوروش نریمانی است.

ساعت پخش سریال پادری

زمان پخش سریال پادری

طبق اعلام روابط عمومی شبکه یک سیما این سریال در ایام ماه مبارک رمضان ۹۵ هر شب ساعت ۲۲ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۴:۴۵ خواهد بود. چنانچه تغییری در ساعت پخش و یا تکرار آن بوجود آید در همین صفحه اعلام خواهد شد.

ساعت پخش پادری

اسامی بازیگران سریال پادری

در سریال پادری بازیگرانی چون : امیرحسین رستمی، بهنام تشکر، هومن برق نورد، سیما تیرانداز، مجید یاسر، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو و یاسمن نوروزی، زینب فلاحت پیشه حضور دارند. البته این سریال چند بازیگر جدید را نیز معرفی خواهد کرد.

زمان پخش پادری

عوامل تولید سریال پادری : کارگردان:محمد حسین لطفی، تهیه کننده:سید محمود رضوی، نویسنده:کوروش نریمانی، مشاور تهیه:محمد صادق آذین، مدیر تولید:مرتضی متولی، مدیر تصویربرداری:امیر کریمی، طراح صحنه ولباس:محسن نوروزی، طراح گریم:ایمان امیدواری، صدابردار:علی عدالت دوست،سرپرست گروه کارگردانی:علیرضا نجف زاده، مشاور اجرایی کارگردان:امیر عباس لطیفی، مدیر برنامه ریزی:علی صابری، دستیار تهیه :فیاض هوشیار ، دستیار تولید:کامیاب متولی،مدیرتدارکات:حسین فیض آبادی، منشی صحنه:رضا بقایی، عکاس مهدیه لطفی، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی و مجری طرح:موسسه سینمایی سیمای مهر.

زمان پخش فیلم پادری

سید محمود رضوی، تهیه‌ کننده در پاسخ به این پرسش که این سریال برای ایام ماه رمضان قرار است چه پیامی به مخاطب منتقل کند، گفت : در این سریال سعی شده ضمن پرداختن به داستان اصلی و شیرین بودن فضا، روابط انسانی کاراکترها پررنگ باشد . تمام تلاش ما بر این است که یادآور شویم همه ما درعین گرفتاری‌ ها و مسائلی که داریم، اخلاقیات و روابط انسانی را باید حفظ کنیم. وی درباره این که چقدر فضای این سریال با دودکش یک متفاوت است، توضیح داد: فضای سریال پادری با دودکش ۱ خیلی متفاوت است و تلاش شده ضمن حفظ کاراکتر های اصلی و بهره‌گیری از هنرمندی این عزیزان، با حضور کاراکتر های جدید موقعیت‌ های شیرین‌ تری را خلق کنیم.

پخش سریال پادری

عکس های بازیگران سریال پادری

ساعات پخش سریال پادری

عکس های بازیگران سریال پادَری

ساعت پخش فیلم پادری

عکس های پشت صحنه سریال طنز پادری

بازیگران سریال پادری

عکس های پشت صحنه سریال طنز پادری

زمان سریال پادری

هومن برق نورد و امیرحسین رستمی بازیگران پادَری

ساعت سریال پادری

پادری سریال

هومن برق نورد و بهنام تشکر

سریال پادری زمان پخش

عکس های پشت صحنه سریال پادری از شبکه یک

بازیگران پادری

ساعت پخش مجموعه پادری

عکس های سریال پادری از شبکه یک

زمان پخش مجموعه پادری

عکس های سریال پادری از شبکه یک

زمان پخش سریال پادری در ماه رمضان

عکس های پادَری از شبکه یک

زمان پخش سریال پادری از شبکه یک

سریال پادری در رمضان ۹۵

تکرار سریال پادری

پادری , سریال پادری , بازیگران سریال پادری , زمان پخش سریال پادری , پشت صحنه پادری , داستان سریال پادری

عکس های پشت صحنه سریال پادری

عکسهای بازیگران سریال پادری در پشت صحنه

مجموعه تلویزیونی پادری به کارگردانی محمدحسین لطیفی در ایام ماه مبارک رمضان هر شب از شبکه اول سیما پخش می شود.سریال پادری

سریال پادری

در فاصله بین چهارم تا هشتم تیر هم (مصادف با لیالی قدر و شب های احیا) سریال مناسبتی پنج قسمتی پیش بینی شده است. تدوین مجموعه تلویزیونی پادری برعهده رضا بهارانگیز است که شهرام کیور آن را صداگذاری کرده است.

 نگار عابدی

نگار عابدی در سریال پادری

در سریال “پادری” که قبلا نام این سریال «دودکش 2» بود ، هومن برق نورد، بهنام تشکر، سیما تیرانداز، امیرحسین رستمی، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی، مجید یاسر و بازیگر خردسال زینب فلاحت پیشه به ایفای نقش می پردازند.

مدیران سیما در پشت صحنه سریال پادری

محمدحسین لطیفی و مدیران سیما در پشت صحنه سریال پادری

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است:قالیشویی مشتاق تعطیل شده است . فیروز مشتاق در ایام نزدیک به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و حفظ مشتریان سابق ، سعی می کند با اجاره ی یک قالیشویی دیگر ، کارش را پی بگیرد. او که با انبوهی از فرشهای نشسته روبرو است، دردسرهای جدیدی برایش رخ می دهد.

هومن برق نورد

سلفی هومن برق نورد در پشت صحنه پادری

در این سریال جدید، شخصیت های مجموعه «دودکش» که رمضان سال 92 ازشبکه اول سیما پخش شد، حضور دارند اما فضا و قصه ای تازه ای به قلم کوروش نریمانی، قرار است به تصویر کشیده شود.

نگار عابدی ، بهنام تشکر ، سیما تیرانداز و هومن برق نورد

نگار عابدی ، بهنام تشکر ، سیما تیرانداز و هومن برق نورد در سریال پادری

مجید یاسر، بهنام تشکر بازیگر و محمود رضوی تهیه کننده سریال دودکش 2

مجید یاسر، بهنام تشکر بازیگر و محمود رضوی تهیه کننده سریال دودکش 2

شهین تسلیمی

شهین تسلیمی در سکانسی از سریال پادری

شهین تسلیمی و محمدحسین لطیفی

شهین تسلیمی و محمدحسین لطیفی در پشت صحنه سریال پادری

سیما تیرانداز

سیما تیرانداز در پشت صحنه سریال پادری

خانه سریال پادری

محل تصویربرداری سریال پادری

نگار عابدی

نگار عابدی در پشت صحنه سریال پادری

سیما تیرانداز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top