مهدی سلوکی -عکس عروسی مهدی سلوکی و همسرش

عکس عاشقانه و زیبای مهدی سلوکی و همسرش

مهدی سلوکی , کلیپ عروسی مهدی سلوکی , محمد سلوکی

مهدی سلوکی بازیگر ۳۳ ساله کشورمان عکسی از زیبا از خودش و

همسرش در صفحه شخصی اش منتشر کرده و نوشته اشت :

خوشبختی با ضربان قلبم می تپد

محمد سلوکی و همسرش , مهدی سلوکی و همسرش , مهدی سلوکی وهمسرش عکس

عکس عاشقانه و زیبای مهدی سلوکی و همسرش


همسر مهدی سلوکی , مهدی سلوکی وهمسرش , عکس عروسی مهدی سلوکی و همسرش

بیوگرافی مهدی سلوکی

محمد مهدی سلوکی متولد چهاردهم خرداد سال ۱۳۶۱ در شهر اصفهان است. او با برنامه ی تلویزیونی نیم‌ رخ وارد تلویزیون شد و با سریال نرگس به شهرت رسید.وی برادر کوچکتر محمد سلوکی مجری تلویزیون می‌ باشد. پدر مهدی افسر نیروی هوایی ارتش و اصالتا تهرانی است،زمانی که مهدی به دنیا آمد، سرهنگ سلوکی مامور به خدمت در پایگاه هشتم شکاری نیروی هوایی در اصفهان بود و به همین دلیل شناسنامه‌اش را در اصفهان گرفتند پس از پایان ماموریت پدر به همراه خانواده به تهران بازگشت و در محله نارمک تهران سکنی گزید.

همسر محمد سلوکی , عکس مهدی سلوکی , عکس مهدی سلوکی و همسرش

مادر مهدی سلوکی اصالتا اراکی است، فرزند اول خانواده محمد در سوم اسفندماه سال ۱۳۵۸ به دنیا آمد، او مجری شبکه تهران است. خانواده سلوک‌ها اصیل و متعصب و مذهبی‌اند. پدر و مادر مهدی سلوکی هر دو تحصیل کرده و اهل فرهنگ و هنر بودند. دوران کودکی مهدی سلوکی مثل بقیه پسر بچه‌ ها، به شیطنت گذشت، در مجتمع مسکونی پایگاه هشتم شکاری مهدی اغلب اوقات با همراهی برادرش مشغول بازی های کودکانه بود.

عکس همسر مهدی سلوکی , محمدسلوکی وهمسرش , عروسی مهدی سلوکی

مهرماه سال ۱۳۶۷، مهدی سلوکی به کلاس اول رفت، از آنجا که محمد در کلاس پنجم همان دبستان درس می خواند، دیگر بچه‌ های مدرسه حریف شیطنت‌ های او نمی ‌شدند. مهدی بسیار باهوش و با استعداد و پرحافظه بود، اما به خاطر همان شیطنت ‌ها فرصت کمتری برای درس خواندن می‌گذاشت و همیشه شب امتحان برای  نمره زحمت می کشید! برادرش هم به او کمک می‌کرد و این روال در دوران راهنمایی هم ادامه داشت تا این‌ که وارد دبیرستان شد.

عکسهای مهدی سلوکی و همسرش , بیوگرافی همسر مهدی سلوکی , ازدواج مهدی سلوکی

سلوکی , عکس منزل مهدی سلوکی

مهدی سلوکی و همسرش

 

مهدی سلوکی” بازیگر سریال “ستایش 2” ازدواج کرد + عکس ماشین عروس

مهدی سلوکی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران به جرگه متاهلین پیوست. مهدی سلوکی که با اجرا در برنامه «نیم رخ» به جامعه هنر ایران معرفی شد و با سریال نرگس به شهرت رسید، در سن ۳۲ سالگی بالاخره تصیم گرفت متاهل شود . همسر مهدی سلوکی عروسی مهدی سلوکی بیوگرافی مهدی سلوکی ازدواج مهدی سلوکی ازدواج بازیگران عکس های دیدنی از ماشین عروس مهدی سلوکی بازیگر سرشناس ایرانی که دیروز مراسم عروسی اش با شکوه خاصی برگزار شد را در ادامه مشاهده کنید همسر مهدی سلوکی عروسی مهدی سلوکی بیوگرافی مهدی سلوکی ازدواج مهدی سلوکی ازدواج بازیگران مهدی سلوکی در ۱۴ خردادماه سال ۱۳۶۱ در اصفهان به دنیا آمد، پدرش افسر نیروی هوایی ارتش و اصالتا تهرانی است،زمانی که مهدی به دنیا آمد، سرهنگ سلوکی مامور به خدمت در پایگاه هشتم شکاری نیروی هوایی در اصفهان بود و به همین دلیل شناسنامه‌اش را در اصفهان گرفتند پس از پایان ماموریت پدر به همراه خانواده به تهران بازگشت و در محله نارمک تهران سکنی گزید. همسر مهدی سلوکی عروسی مهدی سلوکی بیوگرافی مهدی سلوکی ازدواج مهدی سلوکی ازدواج بازیگران مادر او اصالتا اراکی است، فرزند اول خانواده محمد در سوم اسفندماه سال ۱۳۵۸ به دنیا آمد، او مجری شبکه تهران است. خانواده سلوکی‌ها اصیل و متعصب و مذهبی‌اند. پدر و مادر هر دو تحصیلکرده و اهل فرهنگ و هنر بودند. دوران کودکی مهدی مثل بقیه پسر بچه‌ها، به شیطنت گذشت، در مجتمع مسکونی پایگاه هشتم شکاری مهدی اغلب اوقات با همراهی برادرش مشغول بازی‌های کودکانه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top