دانلود رمان یک شب طولانی

رمان یک شب طولانی از حسین کاوه

 

رمان یک شب طولانی

قسمتی از متن رمان یک شب طولانی :

تمام پالتويش خيس خيس شده بود و صداي سرفه هايش را فقط خودش مي شنيد . روي گوش هاي تمام مردم زمانه اش ، انگار پنبه فرو برده بودند . کسي دربند تنهايي او اسير نبود و او تنها ميان هلهله ي جمعيتي که نمي شناخت و گويي در ازدحام اين همه شلوغي و بوق و کرناي خيابان ها به آرام ترين روياي خيالش دل بسته بود و بي صدا قدم مي گرفت و مي گذشت .

نوول ها مرجع دانلود رمان ایرانی

تپش هاي قلب آسمان ، از بغض شکسته شده اش ، به ريزش اشک هاي ابرها رسيده بود . مدام روي سرش مي غريد و مي باريد . دويدن هاي مکرر و پر از تکرار عابران ، براي او هيچ معنايي نداشت . خيس تر از باران ، به ناي د?م اش ، قبل از هر قدمي که بگيرد ، نفس را مي شمرد . خسته بود … خسته تر از ميزباني زمين و نوازش هاي پر از زخم بادهايي که به صورتش سيلي مي زدند . بي هويت تر از ناشناخته هاي عبورش ، به راهي دل بسته بود که رو به خانه متروکه اش کشيده مي شد . در آيينه خيالش ، هيچ تصويري جز چهره حکاکي شده دختري که تسخيرش کرده بود و روحش را به غارت مي برد ، نمي ديد . هر چقدر آسمان مي باريد ، او اشک هايش را فرو مي خفت و گويي زير چشم هايش ، خشک تر از هر بيابان دنيايي بود که مي ديد . سرما و درد را نمي فهميد و به ظاهر احساسي نداشت ، اما او گرم سوختن بود و غرق عشق. مهم نبود ، چند نفر براي فرار از باران به او تنه بزنند ؛ مهم ، عبور او و رسيدن به اوج تنهايي و نقطه شروع حضورش ، براي هزارمين شب فرتوت در کنار آرام بود . هرچقدر به خانه ي خلوت از آدم ها نزديک مي شد ، صداي نفس ها و سرفه هاي سنگينش را بهتر مي شنيد . گرفتن پاهايش از روي زمين و دوباره پرتاب و سقوط بي اراده پاهايي ، که گاه از فرط ناتواني به زمين کشيده مي شد ، نه تنها عذابش نمي داد که احساسي شبيه به رهايي بر او مي نوشت و لبخندهاي نامرئي اش را به رخ قلب زخم خورده اش مي کشيد . پيرمرد به انتهاي کوچه ي بن بست رسيده بود . کوچه غرق در تاريکي و ريزش بي امان باران و سيل گريز آب از ناودان ها بود .

دانلود رمان یک شب طولانی

تقريباً شيب کوچه رو به خانه او بود و همه محوطه خانه محقر و دروازه تک لنگه اش را آب گرفته بود . ام?ا براي خيس نشدن ۱۵ دقيقه دير شده بود . اصلاً اين التيام باران ، مگر زحمتي به رنگ تگرگ هاي زخم زده از زمين مي توانست داشته باشد که خود را نگران آبستن حوادثش ببيند که از سرماي جسمش بيرون خيزد. او به زجر و ميهماني حضور شب هاي بي تکرار و مکررش فکر مي کرد که دوباره بزم غمي در راه است ، پشت پنجره هايي که حزن تنهايي گرفته اند و او را مي خواهند. دست هاي لرزان و چروکيده اش را از جيب پالتويش بيرون آورد و بي اراده به سمت درب برد . به حماقتش نخنديد که چرا کليدش را بيرون نياورده ؟! او خوب مي دانست طلسم عشقش ، فراتر از فراموشي هايروزمرِّگي هاي زمين است . چند باري جيب هايش را گشت و در نهايت کليد را در همان جيب پالتوي سمت چپش که دستش را پنهان کرده بود يافت .

رمان ایرانی یک شب طولانی

درب را با صداي نامتوازن از آهنگ زد و خورد باران باز کرد و وقتي پا به دالان و راهروي تاريک خانه اش برد ، حس? حضور سنگيني غم را ، از همان لحظه ي اول ، عجيب تر و مرئي تر از هميشه فهميد. گويي به او خوش آمد مي گفت . نگاه ملتمسانه و کودکانه اي ، به ازدياد توحش مصيبت هاي در راه بخشيد و درب را ، قبل از دست هايش ، باد به راحتي بست و سکوت آمدنش بيشتر متجلي شد . سرش را پايين گرفت و از پله هاي غرق شده در تاريکي بالا رفت .

*******************************************************************

دانلود رمان یک شب طولانی | (PDF و موبایل)
دانلود رمان یک شب طولانی | (PDF و موبایل)

 نام رمان : یک شب طولانی 

 نویسنده : حسین کاوه کاربر انجمن نودهشتیا

 حجم کتاب : ۱٫۷ (پی دی اف) – ۰٫۲ (پرنیان) – ۰٫۷ (کتابچه) – ۰٫۱ (ePub) – اندروید ۰٫۷ (APK) 

 ساخته شده با نرم افزار : پی دی اف ، پرنیان ، کتابچه ، اندروید ، ePUB ، APK

 تعداد صفحات : ۱۴۰

 خلاصه داستان :

این رمان مناظره بین دو روح حاضر در یک شب طولانی است . مناظره ای از نگفته های یک زندگی و … روح هایی که به واسطه ی لحظات پایانی عمر جسمانی ، به هم نزدیک و نزدیک تر می شوند تا جایی که هیچ حائلی برای ملاقات این دو روح ، در لحظه ی مرگ باقی نمی ماند و با مرگ مادیت و جاودانگی روح ها به پایان می رسد.
برای دانلود رمان به ادامه مطلب بروید...
***************************************************************

زبان اصلی , فیلم سینمایی; 74 نفر ...

خلاصه داستان : پیمانکار نظامی مشهور به سایت از بزرگترین پیروزی کار خود را برمی گرداند و دوباره متصل با عشق طولانی پیش در حالی که به طور غیر منتظره برای سخت شارژ دیده بان نیروی هوایی اختصاص یافته ... او ناخواسته موادی را وارد سیستم بدنش می کند که او را به یک فرا انسان تغییر می دهد.

دانلود رمان های بدون سانسور ایرانی pdf دختر خراب برای موبایل . ... ای همه زندگی من، عاشقانه ترین لحظات زندگیم در یک لحظه خلاصه میشود و آن نگاه کردن به ..... رمان های بدون سانسور .... دانلود رمان عاشقانه افسونگر|رمان طولانی خواندنی رمانتیک عنوان نوشته . .... نیمه های شب بود که با مهرداد مهمانی را ترک کرده و بیرون آمدم.

    ویدیو : دانلود رمان یک شب طولانی
این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b