طرز تهیه سالاد کلم سفید

طرز تهیه سالاد کلم سفید

سالاد کلم سفید, طرز تهیه سالاد کلم سفید

آموزش آشپزی جهانی‌ها

مواد اولیه : برگ كلم يك عدد

كشمش 100 گرم هويج دو عدد ذرت 100 گرم ماست 150 گرم سس مايونز سه قاشق غذاخوري ليموترش يك عدد شكر دو قاشق غذاخوري

طرزتهيه: ابتدا كلم را به صورت ريز خرد كرده و هويج را رنده مي‌كنيم. سپس ذرت، كشمش، ماست، سس، شكر و ليموترش را اضافه كرده، با هم مخلوط مي‌كنيم و به شكل دلخواه تزئين مي‌نماييم.

********************************************************


طرز تهیه ی سالاد کلم سفید

مواد اولیه : برگ كلم يك عدد كشمش 100 گرم هويج دو عدد ذرت 100 گرم ماست 150 گرم سس مايونز سه قاشق غذاخوري ليموترش يك عدد شكر دو قاشق غذاخوري طرزتهيه: ابتدا كلم را به صورت ريز خرد كرده و هويج را رنده مي‌كنيم. سپس ذرت، كشمش، ماست، سس، شكر و ليموترش را اضافه كرده، با هم مخلوط مي‌كنيم و به شكل دلخواه تزئين مي‌نماييم.
********************************************************************

 سالاد

مواد لازم برای درست کردن سالاد کلم :

به گزارش آکاایران: گل کلم ۱ عدد خیار شور به میزان دلخواه هویج ۲الی۳ عدد گوجه ۱ عدد

طرز درست کردن سالاد کلم :

گل کلم ها را خیلی ریز ریز جدا میکنیم خیار شورها را ریز خرد میکنیم و هویج را رنده کرده + گوجه ریز شده به مواد اضافه میکنیم در آخر به سالاد آبلیمو، فلفل سیاه ، نمک ،مخلوطی از سس مایونز و ماست اضافه میکنیم.

توضیحات

گل کلم بهترین آموزش پخت انواع غذا با آکا - ویتامین C است که حاوی نوعی آنتی اکسیدان است. این گیاه حاوی نوعی فیتوکمیکال است که خطر بروز برخی انواع سرطان را کاهش می دهد.* ماده سمی موجود در کبد را خنثی می کند.* برای سلامت روده بزرگ مفید است.* غنی از فولات است و در رشد سلول و تکثیر آن موثر است. و هزاران خواص دیگر ..

    ویدیو : طرز تهیه سالاد کلم سفید
این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b