سرویس خواب ساخت جدید

تخت خواب فضایی است که به بدن احساس راحتی و امنیت می‌دهد و باعث می‌شود که ما در حالت دراز کشیده، گردش‌خون مناسبی داشته باشیم و تسکین و آرامش را تجربه کنیم.

مدلهای سرویس خواب شیک

در انتخاب تخت خواب دقیق بود و به موارد زیادی توجه کرد. یک تخت بزرگ می‌تواند تمام فضای اتاق را بگیرد و رفت و آمد شما را مشکل کند. پس در زمان خرید و انتخاب تخت، اول به جثه فرد استفاده‌کننده و بعد به ابعاد اتاق‌خواب توجه کنید.

تصاویری از مدلهای سرویس خواب

 تخت خواب نباید خیلی بلند یا خیلی کوتاه باشد، ارتفاعی بین ۳۵ تا ۴۰ سانتی‌متر برای تخت خواب مناسب است تا رفتن به تخت و خارج شدن از آن و همین‌طور مرتب کردن روتختی و ملحفه‌ها برای شما راحت باشد.

مدلهای سرویس خواب شیک و زیبا

برای چیدمان تخت خواب هم باید نکاتی را مد نظر داشته باشید. تخت را باید در اتاق به گونه‌ای قرار دهید که قسمت سر به سمت دیوار باشد تا خارج شدن و داخل شدن از آن راحت باشد.

مدل سرویس خواب و تختواب 2013

قسمت بالایی تخت هم که معمولا مرتفع‌ترین بخش تخت خواب است و همان قسمت سر یا قسمت بالش می‌شود، می‌تواند جدا یا چسبیده به دیوار باشد .

مدلهای جدید سرویس خواب

زیر تخت خواب بعد از مدتی محل تجمع گردوغبار و مایت‌ها می‌شود و باید مرتب گردگیری و نظافت شود. بنابراین موقع خرید دقت کنید که در زیر تخت حتما فضای خالی وجود داشته باشد تا تمیز کردن آن آسان باشد.

مدلهای سرویس تخت خواب دو نفره

اگر می‌خواهید تخت خواب فرفورژه یا همان فلزی بخرید حتما مراقب لبه‌های نوک‌تیز باشید. به خصوص اگر بچه کوچک دارید بهتر است سرویس‌خوابی انتخاب کنید که گوشه‌های منحنی و نرم داشته باشد تا اگر پای کسی لغزید و روی لبه‌های تخت یا میزعسلی افتاد آسیب جدی نبیند.

دکوراسیون اتاق خواب دونفره

 بهترین انتخاب برای کسانی که بچه کوچک دارند آینه‌های چسبیده به میزتوالت است ولی اگر مدلی را پسندیده اید که آینه از میز جداست، حتما آن را با پیچ و مهره یا اتصالات دیگر به دیوار نصب کنید تا ثابت شود و امکان سقوطش وجود نداشته باشد.

مدل تخت خواب دونفره جدید

میز کنار تخت خواب یا همان میزعسلی، وسیله کمکی مهمی در اتاق‌خواب هرکس است. حتی می‌توان گفت برای افراد مسن وجود این نوع میزها در اتاق‌خواب ضروری است چون می‌توانند برای گذاشتن تلفن، ساعت، دارو و… از این میزها و کشوهای آن استفاده کرد.

انواع مدل سرویس خواب

برای اینکه از این میزها استفاده بهتری داشته باشید، باید حداقل یک کمد و یک کشو با دستگیره داشته باشند تا بتوانید علاوه بر استفاده رویه (سطح) این میزها، از آنها برای نگهداری وسایل مورد نیاز نیز استفاده کنید.

عکس تخت دونفره

برای اینکه بتوانید به راحتی دستتان را زیر تخت ببرید یا از جاروبرقی برای تمیزکردن زیر تخت استفاده کنید باید فاصله تخت تا زمین حداقل ۳۰ سانتی‌متر باشد.

جدیدترین مدلهای سرویس خواب

مدل های سرویس خواب

*******************************************************

خاص بودن یک دکوراسیون تنها با صرف هزینه و خرید و تهیه لوازم شیک و گرانقیمت نحقق نمی یابد. زمانی که از خواص بودن چیزی صحبت می کنیم تنها یک عامل آن را تحقق می بخشد و آن هم چیزی نیست به جز ایده و خلاقیت. ایده را ما برای شما فراهم می کنیم و نکات خلاقانه آن را هم تا حد امکان خواهیم گفت.

به انتخاب لوازم دقت کنید هیچ یک از یک سلیقه یکسان پیروی نمی کنند یعنی هر ایده سبکی متفاوت را دنبال می کند. زیباییدکوراسیون با لوازم و نحوه چیدمان آنها واضح می شود. در این دکوراسیون ها بارز ترین نکته انتخاب نور است. دقت کنید برای بخشیدن حس رومانتیک و لطافت از نورهای ملایم و کم تر استفاده شده و نورهای مخفی بیتشر به چشم می خورند در حالی کهاتاق هایی که جنبه مجلل تری دارند نورها واضح تر و بخشی از دکوراسیون واضح قرار گرفته اند.

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

کاغذ دیواری ها و دیوار های کاذب در هیچ یک از این اتاق خواب ها یک دست و کلی استفاده نشده است این به دلیل نشان دادن بیشتر تفاوت و زیبایی کاغذ دیواری متفاوت با دیگر دیوارهای اتاق است.

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

رنگهای مچ شده سرویس خواب و روتختی سرشار از سایه روشن ها و تضاد هستند برخی با پرده با حالتی کاملا تصادفی و رندوم ست شده و بعضی نیز ارتباط مستقیمی با لوازم اتاق خواب ندارد و تنها مکمل سردی و گرمی رنگ حاکم بر اتاق خواب است.

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

اتاق خواب

 

 

    ویدیو : سرویس خواب ساخت جدید
این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b