رفع ایراد وفرمت فلش مموری

مشکل باز نشدن فلش مموری


شایدتا حالا برای شما هم این اتفاق افتاده باشهکه وقتی مموری موبایل و یا فلش مموریتون رو به کامپیوتر وصل میکنید با پیغام  You need to format the disk (مموری برای باز شدن به فرمت نیاز دارد) مواجه شده باشید. این مشکلی است که بخاطر Bad Sector شدن مموریو یا Forgot Partition بوجود میاد. و اما راه حل چیست ؟! برای رفع کردن این مشکل باید به طریقی که در ادامه میاد عمل کنید ...
ادامه مطلب ...
توجه: پس از انجام این مراحل، تمامی اطلاعات فلش مموری شما حذف خواهد شد و دیگه هم (به احتمال زیاد) قابل ریکاوری نیست!

آموزش گام به گام رفع مشکل فرمت نشدن فلش مموری :

1-واردcmd شوید:
win XP: start>Run>cmd>Enter
win 7: start>cmd>Enter
2-فرمان diskpart را تایپ و Enter کنید.
3-فرمان list disk را تایپ و Enter کنید تا حافظه های وصل شده به کامپیوتر شما نمایش داده شود.
4-فرمان # select disk را تایپ و Enter کنید(در نظر داشته باشید که # را با شماره عدد نمایش داده شده در بخش ۳ جایگزین کنید)
5-فرمان Clean all را تایپ و Enter کنید( در صورتی که این فرمان برای شما جواب نداد تمام مراحل را از اول شروع کنید و در این مرحله به جای Clean all فقط Clean را وارد و Enter کنید)
6-فرمان create partition primary را تایپ و Enter کنید.
7-فرمان select partition 1 را تایپ و Enter کنید.
8-فرمان active را تایپ و Enter کنید.
9-فرمان format fs=fat32 را تایپ و Enter کنید.(۱۰-۱۵ دقیقه صبرکنید تا ۱۰۰% شود)
10-فرمان assign را تایپ و Enter کنید.(کار شما به پایان رسید)
11-فرمان Exit را تایپ و Enter کنید تا از برنامه DiskPart خارج شوید.
12-فرمان Exit را دوباره تایپ کنید تا از cmd خارج شوید.یک نکته امنیتی در رابطه با سرویس ایمیل موقت


سایت emeil.ir مدتی است با عنوان سرویس ایمیل موقت در حال ارائه خدمات می باشد. این سرویس جهت ساخت ایمیلی موقت و قابل تمدید مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا کاربرانی که دوست ندارند ایمیلشان مورد هدف سایت های تبلیغاتی قرار بگیرد از این سرویس رایگان استفاده می کنند تا از شر ایمیل های تبلیغاتی برخی سایت ها در امان بمانند. اما برای استفاده از این سرویس باید حتما به نکاتی که در ادامه آمده توجه نمود تا از هک شدن حساب های کاربری خود جلوگیری کنید ...


هک ایمیل،آموزش هک،مشکل امنیتی،باگ امنیتی،ایمیل موقت

پس از ورود به سایت emeil.ir با دو قسمت آدرس انتخابی و آدرس تصادفی روبرو خواهید شد. تنها نکته ای که باید رعایت شود همین جاست! پیشنهاد ما این است که از آدرس تصادفی استفاده کنید! شاید بپرسید چرا ؟!
هنگام استفاده از این نوع ایمیل، آدرس ایمیل شما حکم پسورد آنرا نیز دارد !
فرض کنید شما با استفاده از این سرویس یک ایمیل با آدرس [email protected]  را برای مدت کوتاهی بگیرید و توسط آن مثلا در یک انجمن ثبت نام کنید. اصولا پس از ثبت نام در انجمن، ایمیل موقت خود را رها می کنید و ایمیل موقت شما هم پس از چند دقیقه منقضی شده و استفاده از آن نیز برای سایر عموم آزاد می شود.
بدین ترتیب اگر هکر بفهمد که شما با آدرس [email protected] در فلان انجمن عضو شده اید، میتواند ابتدا همان آدرس ایمیل شما را برای مدت کوتاهی از این سرویس بگیرد و به همان انجمن برود و با استفاده از قسمت "رمز عبور خود را فراموش کرده ام" درخواست بازیابی رمز عبور شما را دهد!
حال رمز عبور انجمن شما برای هکر ارسال شده و او اکنون میتواند حساب کاربری شما را هک کند ...
به همین راحتی ...

و اما راه حل چیست ؟!
همانطور که در بالا هم اشاره کردم؛ یا حتما از قسمت آدرس تصادفی استفاده کنید یا یک آدرس پیچیده که به ذهن کسی نمیرسد را انتخاب کنید و از فاش شدن آدرس ایمیل خود نیز بشدت جلوگیری کنید.    ویدیو : رفع ایراد وفرمت فلش مموری
این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b