بر اساس قرعه‌کشی صورت گرفته تیم‌ها در ۶ گروه به‌شرح زیر به مصاف هم خواهند رفت:

گروه A: فرانسه، آلبانی، رومانی، سوئیس

گروه B: انگلیس، ولز، اسلواکی، روسیه

گروه C: آلمان، ایرلند شمالی، لهستان، اوکراین

گروه D: اسپانیا، ترکیه، جمهوری چک، کرواسی

گروه E: بلژیک، جمهوری ایرلند، سوئد، ایتالیا

گروه F: پرتغال، ایسلند، مجارستان، اتریش.

 برنامه کامل پانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا به شرح زیر است:

گروه اول: فرانسه – رومانی، جمعه ۲۱ خرداد، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

آلبانی – سوئیس، شنبه ۲۲ خرداد، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

گروه دوم: ولز – اسلواکی، شنبه ۲۲ خرداد، ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

 انگلیس  – روسیه، شنبه ۲۲  خرداد، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:  ترکیه – کرواسی، یکشنبه ۲۳ خرداد، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

گروه سوم: لهستان – ایرلند‌ شمالی، یکشنبه ۲۳ خرداد، ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

  آلمان – اوکراین، یکشنبه ۲۳ خرداد، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم: اسپانیا – جمهوری چک، دوشنبه ۲۴ خرداد، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

گروه پنجم: جمهوری ایرلند – سوئد، دوشنبه ۲۴ خرداد، ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

بلژیک – ایتالیا، دوشنبه ۲۴ خرداد، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

گروه ششم: اتریش – مجارستان، سه‌شنبه ۲۵ خرداد، ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

پرتغال – ایسلند، سه‌شنبه ۲۵ خرداد، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

euro (7)

دور دوم مرحله گروهی

گروه دوم: روسیه – اسلواکی، چهارشنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

گروه اول: رومانی – سوئیس، چهارشنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۲۰ و ۳۰

فرانسه – آلبانی، چهارشنبه ۲۶ خرداد، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

 گروه دوم: انگلیس – ولز،  پنجشنبه ۲۷ خرداد، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

گروه سوم: اوکراین – ایرلند شمالی، پنجشنبه ۲۷ خرداد، ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

آلمان – لهستان، پنجشنبه ۲۷ خرداد، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

گروه پنجم: ایتالیا – سوئد، جمعه ۲۸ خرداد، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم: جمهوری چک – کرواسی، جمعه ۲۸ خرداد، ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

اسپانیا – ترکیه، جمعه ۲۸ خرداد، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

گروه پنجم: بلژیک – جمهوری ایرلند،  شنبه ۲۹ خرداد، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

گروه ششم: ایسلند – مجارستان، شنبه ۲۹ خرداد، ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

پرتغال – اتریش، شنبه ۲۹ خرداد، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

دور سوم مرحله گروهی

یکشنبه ۳۰ خرداد

گروه اول: سوئیس – فرانسه، رومانی – آلبانی (ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه)

دوشنبه ۳۱ خرداد

 گرو دوم: انگلیس- اسلواکی، روسیه- ولز (ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه)

سه‌شنبه اول تیر

گروه سوم: ایرلند شمالی – آلمان، اوکراین – لهستان (ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه)

گروه چهارم: کرواسی – اسپانیا، جمهوری چک – ترکیه (ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه)

 چهارشنبه دوم تیر

گروه پنجم: مجارستان – پرتغال، ایسلند – اتریش (ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه)

گروه ششم: سوئد – بلژیک، ایتالیا – جمهوری ایرلند (ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه)

مرحله یک هشتم نهایی

شنبه ۵ تیر

جدال شماره یک: تیم دوم گروه  اول – تیم سوم گروه سوم، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

جدال شماره ۲: تیم اول گروه دوم – تیم سوم یکی از گروه‌های اول، سوم یا چهارم، ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

جدال شماره ۳: تیم اول گروه چهارم – تیم سوم یکی از گروه‌های دوم، پنجم یا ششم، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

یکشنبه ۶ تیر

جدال شماره ۴: تیم اول گروه اول – تیم سوم یکی از گروه‌های سوم، چهارم یا پنجم، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

جدال شماره ۵: تیم اول گروه سوم – تیم سوم یکی از گروه‌های یک، دو یا شش، ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

جدال شماره ۶: تیم اول گروه ششم – تیم دوم گروه پنجم، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

دوشنبه ۷ تیر

جدال شماره ۷: تیم اول گروه پنجم – تیم دوم گروه چهارم، ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

جدال شماره ۸: تیم دوم گروه دوم – تیم دوم گروه ششم، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

مرحله یک چهارم نهایی

پنجشنبه ۱۰ تیر

مسابقه اول: برنده جدال شماره یک – برنده جدال شماره ۳، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

جمعه ۱۱ تیر

 مسابقه دوم: برنده جدال شماره ۲ – برنده جدال شماره ۶، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

شنبه ۱۲ تیر

مسابقه سوم: برنده جدال شماره ۵ – برنده جدال شماره ۷، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

یکشنبه ۱۳ تیر

مسابقه چهارم: برنده جدال شماره ۴ – برنده جدال شماره ۸، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

نیمه نهایی

چهارشنبه ۱۶ تیر

برنده مسابقه اول – برنده مسابقه دوم، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

پنجشنبه ۱۷ تیر

برنده مسابقه سوم – برنده مسابقه چهارم، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

فینال؛ یکشنبه ۲۰ تیرماه، ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه سن‌دنی پاریس

زمان‌ مسابقات به وقت تهران است.

euro (10)

***************************************************

داور دیدار افتتاحیه یورو ۲۰۱۶ مشخص شد

 

داور دیدار افتتاحیه یورو 2016 مشخص شد

یوفا داور اولین بازی تورنمنت را معرفی کرد.

طرفداری– به گزارش وب سایت یوفا، ویکتور کاسای مجارستانی قضاوت دیدار افتتاحیه جام ملت های اروپا بین دو تیم فرانسه و رومانی را بر عهده خواهد داشت. مهم ترین دیداری که کاسای پیش از این بازی سوت زده به فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۱ بین بارسلونا و منچستر یونایتد بازمی گردد.کاسای همچنین در فینال لیگ قهرمانان امسال، داور چهارم بود. تیم داوری او در بازی افتتاحیه، گریگوری رینگ، ونسل توس، تاماش بونار، آدام فارکاس و بیورن کویپرس هستند.

 

euro (4)

**************************

دانلود مراسم افتتاحیه جام ملت های اروپا یورو ۲۰۱۶ فرانسه دانلود فیلم کامل افتتاحیه جام ملت های اروپا ۲۰۱۶ بدون سانسور  UEFA Euro 2016 France جام ملت های اروپا یورو ۲۰۱۶ هم از راه رسید و بازی های جذاب و هیجانی این جام بسیار دیدنی هستند مراسم افتتاحیه این مسابقات هر بار با آتش بازی بزودی در همین سایت….

 

euro (3)

 

ورزشگاه بازی افتتاحیه

 

euro (6)