مدل های جدید کاپشن زنانه و دخترانه سال ۱۳۹۵ – ۲۰۱۶

در روزهای زمستانی، هیچ‌ چیزی به اندازه تن‌پوش گرم شما تعیین‌كننده خوش‌پوشی‌تان نیست؛ لباسی گرم كه هم سرما را از شما دور كند و هم خوش‌پوشی و خوش‌سلیقگی تان را زیر سوال نبرد.

برای این كار باید نگاهی به پیشنهاد طراحان بیندازید. ببینید طراحان چه كت‌ها و ژاكت‌هایی را به شما توصیه می‌كنند و از این میان، كدام طرح و رنگ مناسب اندام شماست.

قد بلند شدن

ژاكت‌، کاپشن، پالتوی بلند را به فهرست مد این روزها اضافه كنید. اگر چنین تن پوش‌ بلندی را خریده‌اید، یادتان باشد از شلوارهای فیت‌كات یا دامن كوتاه برای كامل كردن ست‌تان استفاده كنید تا این  محصول‌، ظاهرش را به خوبی نشان دهد. پیش‌بینی می‌كنیم این مد محبوبیت بی‌سابقه‌ای در بین خانم‌ها پیدا كند.

03

مدل های جدید کاپشن زنانه و دخترانه ۲۰۱۶

5dc5757702397eb9ab96a7d3e3bebaf2_takmoj.com

مدل های جدید کاپشن زنانه و دخترانه ۱۳۹۵

2016-Winter-Promotion-Womens-Coats-and-Jackets-Manteau-Hiver-Femme-Down-Ultra-Light-Jackets-Long-Sleeve

مدل های جدید کاپشن زنانه و دخترانه ۹۵

10502800_1

سرمایی‌ها بخوانند

اگر سرمایی هستید و سرما اذیت تان می‌كند، بهتر است به فكر یک نمونه بادگیر باشید. این کاپشن ها نه تنها شما را خیلی گرم می‌كنند بلكه می‌توانید با آن با خیال راحت زیر باران راه بروید بدون اینكه خیس شوید. اغلب برندها در طراحی تن پوش‌های جدیدشان سراغ پارچه‌های ضدآب رفته‌اند. این محصولات زیبا همانقدر كه دوست‌داشتنی هستند، به دلیل طرح پفكی‌شان شما را بزرگ‌تر نشان می‌دهند اما طراحان مد این مدل را مناسب افراد چاق هم می‌دانند چون حالت كاپشنی دارند و اندام به خوبی زیر آنها پنهان می‌شود.

590457691-parsnaz-ir

مدل کاپشن دخترانه ۲۰۱۶

Copyright © 2013 infinitas. Article Photo for Denim Jeans Observer www.denimjeansobserver.com All brands, product names, corresponding products, supplementary materials, graphic or photographic images, licenses, registered trademarks, trademarks and service marks are the property of their respective owners.

مدل کاپشن دخترانه ۱۳۹۵

girls-jaket-model-asemoona-com-29

دوچرخه سواری با مد

این هم نمونه‌ای از كت‌هایی که مد امسال محسوب می‌شوند و به كت‌های دوچرخه‌سواری معروف هستند. زیپ‌های مورب و فرم مردانه از ویژگی‌های اصلی این مدل ‌هاست كه با این طراحی شما را خاص و استثنایی می‌كند. اگر می‌خواهید خاص باشید از این كت‌ها راحت نگذرید.

Jacket-Society-My-New-Years-Visit-To-Coronado-And-La-Jolla-F

شاد با پوست حیوانات

رنگ‌هایی مثل مشكی، قهوه‌ای و خاكستری انتخاب‌های معقول و منطقی برای پوشش زمستانی به شمار می‌آیند اما طراحان برای زمستان ۹۴ به شما پیشنهاد می‌دهند، رنگ و طرح‌های تكراری را كنار بگذارید و سراغ طرح‌هایی با پوست حیوانات و رنگ‌های روشن سبز، زرد و قرمز بروید. بی‌شك این طرح و رنگ كلید مهمی در خاص كردن یک ست زمستانی خواهد بود.

kapshan-zan-2016-12

بانوان خزپوش

با توجه به علاقه‌ای كه خانم‌های لوكس پوش به انواع خز دارند، طراحان هم به این فكر افتاده‌اند تا خز را دوباره مد كنند. برخی از تن پوش‌هایی كه برای زمستان امسال توصیه می‌شوند، به صورت كوتاه و تمام خز هستند و برخی دیگر تزیینی از خز دارند. فرقی نمی‌كند كدام را انتخاب كنید، مهم این است كه چنین كتی را می‌توانید در موقعیت رسمی بپوشید.

keder.ir-1397

انتخابی بزرگ

شاید در نگاه اول از این مدل تن پوش‌ها خوش‌تان نیاید اما این ژاكت‌های گشاد با سایز بزرگ، بخشی از مد امسال هستند. ما پوشیدن آنها را به كسانی پیشنهاد می‌كنیم كه اندامی كشیده و لاغر دارند. شاید هماهنگ كردن لباس با این ژاكت‌ها سخت باشد اما طراحان مد آنها را با شلوارهای گشاد و دامن كوتاه پیشنهاد می‌كنند تا ژاكت شما، زیبایی خودش را نشان دهد. در اولین دفعات استفاده از این کت‌ها احساس غریبگی می‌كنید اما آنها فرصت تجربه تیپی متفاوت را به شما می‌دهند.

litemode_ir_4-2

خلبانان

حالا نوبت رسید به خلبانی‌. این مدل تن پوش‌ها كه به كاپشن خلبانی معروف هستند، بخشی از مد امسال محسوب می‌شوند. جنس كاپشن‌های خلبانی كه در سال‌های پیش استفاده می‌شد از نایلون بود و فقط خلبان‌ها از آن استفاده می‌کردند ولی امسال طراحان مد با بازی رنگ، پارچه و طراحی این كاپشن‌ها را به مد امسال تبدیل كرده‌اند. اگر جزو افرادی هستید كه اضافه وزن دارند، این مدل را نپوشید. این تن پوش‌های كوتاه و زیپ‌دار خاصیت الاستیك دارند.

mo21864

بانوان چرم پوش

كت‌های چرم كلاسیك روزهای رونقی داشتند كه در چند سال اخیر به فراموشی سپرده شده است ولی امسال این کت‌ها به دنیای مد برگشته‌اند و مطمئنا با استقبال زیادی مواجه می‌شوند. اگر اندام درشتی دارید، این كت‌ها را به شما پیشنهاد نمی‌كنیم زیرا به دلیل داشتن پارچه براق اضافه وزن شما را بیشتر نشان می‌دهند.كت‌های چرم امسال با قدی كوتاه طراحی شده‌اند كه می‌توانید با توجه به موقعیت‌ها در ‌مهمانی‌ها از آنها برای روی مانتو استفاده كنید.

mo22921

مدل کاپشن زنانه ۲۰۱۶

mo22923

مدل کاپشن زنانه ۱۳۹۵

mo22925c1

مدل کاپشن زنانه ۹۵

palto-amazing-ir-5

مدل کاپشن زنانه شیک و جدید ۲۰۱۶

palto-khazdar-zan-12

مدل کاپشن زنانه شیک و جدید ۱۳۹۵

short-coats-women-2016-spring-and-autumn-outerwear-jackets-winter-coat-women-new-fashion-clothing-wadded

مدل کاپشن زنانه کره ای شیک و جدید

upload8200392967599641283

مدل کاپشن زنانه شیک و جدید

woman-jackets-coat-2016-new-winter-women-s-fashion-in-the-long-section-cultivating-cotton-vest.jpg_640x640

جدیدترین مدل کاپشن زنانه شیک و جدید

women-coat-luxury-2016-Women-s-long-winter-coat-hooded-jacket-plus-thick-down-cotton-jacket.jpg_640x640

جدیدترین مدل کاپشن زنانه شیک و جدید

womens-denim-jacket-2015-2016-384x500

جدیدترین مدل کاپشن زنانه شیک و جدید ۲۰۱۶

womens-elite-classic-leather-jacket-xlarge

جدیدترین مدل کاپشن زنانه شیک و جدید ۹۵

Women-s-Fashion-Jackets-2016-Winter-Women-Canada-Jacket-Slim-Lines-Long-Female-Coat-Ropa-Mujer

جدیدترین مدل کاپشن زنانه شیک و جدید ۱۳۹۵

Womens-Faux-Leather-Jackets-For-Spring-2016-4

جدیدترین مدل کاپشن زنانه شیک و جدید Womens-Parka-Jackets-Fur-Hood-2016-Designs-With-Prices

جدیدترین مدل کاپشن دخترانه شیک و جدید

Women-s-winter-coat-2016-new-hot-fashion-women-s-down-cotton-long-sleeved-coat-jacket.jpg_640x640

جدیدترین مدل کاپشن دخترانه شیک و جدید

wpid-Light-Brown-Leather-Jacket-Women-2015-2016-7

جدیدترین مدل کاپشن دخترانه شیک و جدید ۲۰۱۶

www.nazbahar.comسری-جدید-مدل-کاپشن-دخترانه-2016-کره-ای-4

جدیدترین مدل کاپشن دخترانه شیک و جدید ۱۳۹۵

مدل کاپشن ۲۰۱۶

    ویدیو : مدل های جدید کاپشن زنانه و دخترانه سال ۱۳۹۵ – ۲۰۱۶
این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b